life

جواد خواجوی بازیگر سریال نوروز رنگی در مصاحبه ای درباره تیم فوتبال مورد علاقه اش حرف زد.

جی پلاس، جواد خواجوی را خیلی ها تا قبل از اینکه در سریال "نوروز رنگی" بازی کند بیشتر در اینستاگرام و با صداگذاری روی ویدئوهای مختلف می شناختند. اما حالا او شناخته شده تر از قبل است و در چارچوبی دارد حرکت می کند که جدی تر به بازی و بازیگری فکر کند. هر چند که خواجوی تئاتری هست و تحصیلات آکادمیکش را هم در همین زمینه فیلم و سینما انجام داده است. با جواد خواجوی که مهمان همکاران ما در سرویس فرهنگی بود هم برای دقایقی کوتاه گپ فوتبالی زدیم که در زیر می خوانید. متن کامل این مصاحبه را در روزهای آینده در سرویس فرهنگی خبرآنلاین بخوانید.

*آقا جواد یک راست می رویم سراغ فوتبال. استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟

خب من در نوجوانی طرفدار پر و پا قرص پرسپولیس بودم و با جدیت بازی های این تیم را دنبال می کردم.

*یعنی الان هوادار این تیم نیستید؟

نه اینکه هوادار نباشم اما سعی می کنم فوتبال تماشا کنم و بازی های هر تیمی که خوب بازی می کند را ببینم.مثلا من بازی های استقلال را هم تماشا می کنم و دوست های فوتبالی هم زیاد دارد.

*اما بدون شک طرفدار سر سخت تیم های مشهدی هستید درست است؟

بدون شک.ابوملسم که عشق است،شهر خودرو هم تیم خوبی است.آن سال های قبل،قبل از اینکه معروف شوم با حمید علی عسگری که در سیاه جامگان بازی می کرد دوست بودم.

*با استقلالی ها هم دوست هستی؟

بله.مثلا آن روز آرش برهانی را دیدم و کلی کیف کردم.در کل می خواهم بگویم الان فوتبال برایم طوری شده که بازی هر تیمی که زیبا بازی کند را تماشا می کنم.فرقی هم نمی کند پرسپولیس باشد یا استقلال،سپاهان باشد یا پدیده.هر تیمی که خوب بازی کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504398 منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر

موضوعات داغ