life

آنگونه که همراه اول اعلام کرده امسال به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود در پنج سطح متفاوت و به شکلی کاملاً تصادفی عیدی می‌دهد و ایرانسل هم اعلام کرده به مشترکان خود یک گیگابایت اینترنت رایگان نوروزی می‌دهد.

جی پلاس؛ اپراتورهای تلفن همراه به مناسبت نوروز ۱۴۰۰، طرح مکالمه و اینترنت رایگان دارند. اما مشترکان برای استفاده از هدیه ایرانسل تنها یک ساعت وقت دارند و هدیه نوروزی همراه اول به صورت تصادفی به مشترکان داده می‌شود.

آنگونه که همراه اول اعلام کرده امسال به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود در پنج سطح متفاوت و به شکلی کاملاً تصادفی عیدی می‌دهد.

رقم این عیدی اعتبار مکالمه داخل شبکه است و مبلغ آن یک، دو، پنج، ۱۰ و ۵۰ هزار تومان است. مشترکان می‌توانند با «شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۰*» یا مراجعه به آدرس my.mci.ir از رقم اعتبار خود برای مکالمه رایگان مطلع شوند و تا ۱۳ فروروین برای استفاده از آن فرصت دارند.

ایرانسل هم اعلام کرده به مشترکان خود یک گیگابایت اینترنت رایگان نوروزی می‌دهد که زمان استفاده از آن یک ساعت بعد از فعال کردن بسته است. آنها برای فعال کردن این بسته باید کد # ۱۴۰۰* را وارد کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1502309
ارسال نظر

موضوعات داغ