پیام تبریک ورزشکاران به مناسبت سال 1400؛ از پویول و کالدرون تا کی روش و برانکو + عکس و فیلم

ورزشکاران ایرانی و خارجی به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال 1400 پیام های تبریک منتشر کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی فرا رسیدن سال 1400 و عید نوروز را تبریک گفتند.

کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی ایران به مناسبت سال نو، تصویری از اردوی تیم ملی ایران منتشر کرد.

photo_2021-03-20_02-31-05

 

 

باشگاه پرسپولیس هم سال نو را تبریک گفت. در متن تبریک این باشگاه به قهرمانی چهارم در ایران، صعود به فینال آسای و همینطور درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان اشاره شده است:

«سال ۱۴۰۰ با تمام امید و آرزوهایی که در دل‌ها، آینده‌ای بهتر و دنیایی زیباتر را ترسیم می‌کند، آغاز شده است.

سالی که در آن ازخداوند متعال، تحول حال‌مان به بهترین حال را خواهیم خواست و برای حال بهتر دیگران تلاش خواهیم کرد. مسوولیتی که بر عهده تک تک ما خواهد بود. کاری که پرسپولیس، همواره به دنبال انجامش بوده است. 

سال ۱۳۹۹ با تمام فراز و نشیب‌هایش برای مردم، فوتبال و پرسپولیس ایران گذشت. سالی که برای محبوب‌ترین تیم ایرانیان با یک قهرمانی دیگر در لیگ ایران و غرب آسیا همراه بود.

پرسپولیس با تمام نامهربانی‌هایی که دید و بسیاری از آن‌ها هیچ‌گاه گفته نشد، سربلندی فوتبال ایران در سطح قاره و در میان رقبای تا بن‌دندان مسلح را رقم زد، هرچند حصول هدف اصلی، به دوره‌های بعدی موکول شد که هم اکنون در سایه حمایت هواداران و با عزم جدی در میان مدیران، مربیان، بازیکنان و کارکنان باشگاه برای آن خیز دوباره‌ای برداشته‌ایم.

سالی را پشت سر گذاشتیم که به جهت شیوع کرونا، برای تمام مردم دنیا با زحمت و استرس بیشتری سپری شد و فوتبال فرصتی بود برای آسان‌تر کردن این احوال برای آن‌ها که تعقیب رقابت‌ها، مجالی برای فراموش کردن دشواری‌های‌شان بود.

در سالی که گذشت، پرسپولیس بار دیگر الهام بخش بود. نه فقط برای رقبایی که شاید بنا بر مصالح و ضروریاتی که دارند از گفتنش سر باز می‌زنند؛ بلکه برای تمام آن‌هایی که شاهد بودند در اوج مشکلات و دشواری‌ها نیز می‌توان به کارهای بزرگی دست زد و به واسطه آن مردمان را شاد و خرسند کرد.

آخرین سال از دهه نود با اولین پوکر قهرمانی برای فوتبال ایران همراه بود. افتخار و رکوردی جدید، هدیه به فوتبال ایران از سوی سرخپوشان و اکنون عزم، جزم است تا اولین قهرمانی دهه جدید را تقدیم هواداران فهیم و متعصب خود نماید.

پرسپولیس همچنان خود را مهیای روزهای سخت می‌کند که به آن خو کرده است و در گذر زمان آموخته است که تنها باید دست روی زانوی خود بگذارد و نه دست روی دست. 

بر هواداران پرسپولیس پوشیده نیست که با بیش از ۹۰ پرونده‌ای که در جریان است، بخش مدیریتی و ستادی باشگاه به چه حجم بزرگ و طاقت‌فرسایی از تعهدات مالی و مشکلات ریز و درشت روبرو است؛ در این میان باید همواره قدردان صبوری و وفاداری اعضای تیم باشیم که سربلندی دیروز و امروزشان در محضر فوتبال و مردم، نتیجه و پاداش همین رویکرد است.

سال ۱۳۹۹ با بعضی خاطرات بسیار تلخ نیز همراه بود. بیماری مهلکی، که از بسیاری، عزیزانی را گرفت. دریغ که فوتبال ایران و پرسپولیس هم عزیزانی را از دست داد.

مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز را ناباورانه از دست دادیم و رخت سیاه بر تن سرخ‌ها شد.

اکنون مانند همیشه، زندگی جریان دارد و ما را با آن‌ها که از میان ما رفتند و همه آن‌ها دل در گرو پرسپولیس دارند، عهدی است که از خداوند منان برای توفیق در آن، یاری و مدد می‌طلبیم.

باشگاه پرسپولیس حلول سال نو را به تمام ایرانیان به ویژه هواداران پرسپولیس، تبریک و تهنیت می‌گوید. امیدواریم سال رونق و موفقیت‌های جدید برای تمام هموطنان‌مان باشد و به میمنت تقارن با روزهای عزیز شعبانیه، سلامت مردمان و نجات بشریت از بیماری کرونا را شاهد باشیم.

همچنین برای فوتبال ایران آرزوی راهیابی به جام‌جهانی را داریم، آرزو و تلاش می‌کنیم تا نمایندگان فوتبال ایران طلسم را بشکنند و با عزمی ملی، جای خالی جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را در کلکسیون افتخارات فوتبال ایران پر کنند و پرسپولیس با پنجمین قهرمانی پیاپی، هواداران خود را به آنچه سزاوارش هستند، برسانند. باید تلاش کنیم تا سال ۱۴۰۰ با چهاردهمین قهرمانی سرخپوشان در لیگ‌های سراسری همراه شود.»

کارلوس پویول، اسطوره باشگاه بارسلونا نیز در ویدیویی نوروز 1400 را به مردم ایران تبریک گفت:

باشگاه نساجی مازندران نیز نوشت: فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز قرن چهاردهم هجری خورشیدی را به همه هواداران عزیز و مردم ایران تبریک و شادباش می‌گوییم.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس، سال نو خورشیدی را تبریک گفت.

photo_2021-03-20_11-39-27

 

علی دایی، اسطوره فوتبال ایران و آقای گل بازی های ملی نیز سال نود را تبریک گفت.

 

الکس نوری، مربی ایرانی - آلمانی به مناسبت سال نو خورشیدی، ویدیویی را منتشر کرد.

فراز کمالوند، مدیر فنی استقلال سال نو را تبریک گفت.

photo_2021-03-20_14-01-22

گابریل کالدرون، سرمربی سابق پرسپولیس نیز با انتشار تصویری از خودش و سفره هفت سین و دیوان حافظ، سال نو را تبریک گفت.

5543631

 

وحید هاشمیان، مربی تیم ملی فوتبال ایران نیز به مناسبت سال نو خورشیدی، برای همه مردم آرزوی سلامتی و تندرسی کرد و درباره تیم ملی ایران صحبت کرد.

احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی ایران و سپاهان نیز عید نوروز را تبریک گفت.

photo_2021-03-20_16-30-51

 

 

مهدی مهدوی کیا، کاپیتان سابق تیم ملی ایران و هامبورگ نیز عید نوروز را تبریک گفت.

photo_2021-03-20_16-46-50

دیدگاه تان را بنویسید