life

چهره به روز شده خودرو لکسوس دارای یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه لمسی جدید است و LS هیبریدی که ترکیبی از لوکس و کارا بودن در یک بسته است و قیمت این خودرو 91525 دلار است.

جی پلاس، لکسوس LS ارزان نیست، به خصوص LS هیبریدی که ترکیبی از لوکس و کارا بودن در یک بسته است. با این وجود، لکسوس برای مدل سال ۲۰۲۱ قیمت این خودرو را افزایش می‌دهد، رقمی که حدود ۱۰ هزار دلار بالاتر از سال قبل است. برای قرار دادن این خودرو در اهداف آینده، باید بدانید که قیمت ۲۰۲۱ LS ۵۰۰h اکنون 91525 دلار است. این مبلغ 10490 دلار بیشتر از قیمت گذاری سال ۲۰۲۰ است که 81035 دلار بود.

امکانات اضافی لکسوس  LS ۵۰۰h

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ اما گزارش‌ها حاکی از آن است که، یک دلیل خوب برای این قیمت چالش برانگیز وجود دارد. سخنگوی لکسوس درباره این موضوع گفت که این افزایش قیمت به این دلیل بوده است که ویژگی‌های اختیاری در مدل ۲۰۲۰ برای سال ۲۰۲۱ استاندارد شده است. به عنوان مثال بسته داخلی خودرو اکنون به مانیتور نمای پانورامیک، سیستم تعلیق هوا، سیستم صوتی مارک لوینسون، چرخ‌های ممتاز ۲۰ اینچی و فرمان چوبی مجهز شده است.

یک محاسبه مختصر نشان می‌دهد که لیست ذکر شده از تجهیزات اضافی فوق بالغ بر 10380 دلار هزینه در پی دارد و با این وجود افزایش قیمت توجیه پذیر است. اما با مقایسه قیمت LS هیبریدی با نسخه غیر هیبریدی معمولی، تفاوت فاحشی را در قیمت خواهیم دید.

لکسوس

اگر در جریان باشید، مشخصات لکسوس LS ۵۰۰، ۲۰۲۱ سال گذشته در ایالات متحده فاش شد، که نشان می‌داد این خودرو از چهره‌ای کاملاً به روز شده و از همه مهمتر یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه لمسی جدید در تاج اتاق، برخوردار است.

لکسوس

شرکت لکسوس در واقع برای شرکت تویوتا است و نشان لاکچری این شرکت به حساب می آید،  اخیرا هم لکسوس LC با داشتن یک نسخه قابل تبدیل، موفقیت‌های چشمگیری کسب کرده است.

 

 

لکسوس

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1501731 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ