sport

انتقاد عجیب رسانه پرتغالی از بازیکن ایرانی پورتو؛

سایت پرتغالی پس از برد پورتو مقابل دفریرا به شکلی عجیب از نمایش مهدی طارمی انتقاد کرد.

جی پلاس، یکشنبه شب در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ پرتغال، پورتو مقابل دفریرا به برتری 2 بر صفر رسید. در این مسابقه مهدی طارمی 81 دقیقه در ترکیب حضور داشت و توانست یک پاس گل به ثبت رساند.

فارس نوشت؛ با اینکه مهدی طارمی نمایش قابل قبولی از خود به اجرا گذاشت ولی سایت پرتغالی آبولا به شکلی عجیب از او انتقاد کرد.

کونسیسائو در نشست خبری پیش از مسابقه دفریرا در خصوص طارمی گفت که این بازیکن قصد دارد اشتباهش در دیدار مقابل یوونتوس را با گلزنی جبران کند. 

با توجه به مصاحبه کونسیسائو و عدم گلزنی طارمی در مسابقه با دفریرا، آبولا به شکلی عجیب نوشت که بازیکن ایرانی به قولش وفا نکرد!

روزنامه پرتغالی در ادامه متنش نوشت که طارمی یک ماه است برای پورتو گل نزده و در 6 بازی اخیر لیگ هیچ گلی به ثبت نرسانده است.

این در حالی است که طارمی در ماه فوریه به بهترین بازیکن لیگ پرتغال بدل شده و در لیگ قهرمانان اروپا نیز نمایشی درخشان از خود به نمایش گذاشته است. او در 2 در دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس عالی کرد و در بازی رفت گلزنی کرد و در بازی برگشت یک پنالتی برای تیمش گرفت. اما در دیدار برگشت با یک اشتباه بچگانه باعث شد تا از بازی اخراج شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1501535 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ