life

هوندا سیویک ۲۰۲۲ با گزینه‌های موتور ۱.۵ لیتر و ۲.۰ لیتر به بازار عرضه خواهد شد.

جی پلاس،  کمتر از یک هفته می‌شود که وب سایت وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، تصاویری از  سدان هوندا سیویک ۲۰۲۲ را منتشر کرده است که قرار است در این کشور ساخته شود. هر خودروی جدید برای دریافت مجوز تردد در خیابان­‌های چین ابتدا باید از وزارت صنعت و فناوری اطلاعات تاییدیه دریافت کند.

به نظر می­‌رسد قبل از آن‌که چنین روندی برای هوندا سیویک مدل ۲۰۲۲ طی شود، تصاویر این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است. نکته مهم اینکه خودروی مذکور نسخه نهایی نبوده و یک نمونه آزمایشی است. اکنون، جدیدترین گواهینامه جدید خودرو و موتور منتشر شده توسط هیئت منابع هوایی کالیفرنیا، نشان می دهد که این خودرو با گزینه‌های موتور جدید ارائه خواهد شد.

 اکنون دو گزینه موتور برای سدان سیویک مدل ۲۰۲۲ وجود دارد، تغییرات موتوری شامل، گزینه‌های موتور، میلز‌های بنزینی ۱.۵ لیتری توربوشارژ موجود و پایه ۲.۰ لیتری است. این سند همچنین حاکی از آن است که CVT گزینه انتقال نیرو برای مدل آینده خواهد بودو دیگر در نمونه دستی تولید نخواهد شد.

ببب

هوندا سیویک  هر دو گزینه موتور ذکر شده را در اختیار دارد، موتور ۲.۰ لیتری تنفس طبیعی که  ۱۵۸ اسب بخار قدرت تولید می‌کند، در حالی که ۱.۵ لیتری توربوشارژر کوچکتر، تا ۱۷۴ اسب بخار تولید می‌کند، اما این گزینه‌های موتور آنطور که مقامات رسمی اعلام کرده اند نهایی نیستند.

ببب

طولی نمی‌کشد که هوندا نسخه تولیدی ۲۰۲۲ Civic را فاش می‌کند. این خودروساز قبلاً اعلام کرده بود که در سال ۲۰۲۱ این خودرو را رونمایی می کند، این بدان معناست که تا پایان ماه فرصت دارد رسماً سدان کامپکت دوست داشتنی را فاش کند. یک نسخه هاچ بک پنج در نیز در دست کار است، هرچند هوندا سیویک ۲۰۲۲ براساس پلتفرم مدل فعلی شکل گرفته، اما به لطف تغییرات در طراحی ظاهری و داخلی، فناوری‌های بروز و امکانات ایمنی کامل، می‌توان ادعا کرد با خودرویی کاملاً جدید روبرو هستیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1501107 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر