life

انجمن بازیگران آمریکا، پس از استعفای دونالد ترامپ حضور احتمالی و مجدد او در این انجمن را ممنوع اعلام کرد.

جی پلاس، به نقل از ددلاین، دونالد ترامپ که اخیرا پیش از آنکه اخراج شود از انجمن بازیگران آمریکا استعفا کرده بود، از حضور مجدد در این انجمن ممنوع شد. این انجمن روز شنبه، ممنوعیت عضویت ترامپ در صورت اقدام دوباره او برای پیوستن به این انجمن را اعلام کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ گابریل کارتریس، رئیس انجمن بازیگران آمریکا گفت: جلوگیری از عضویت مجدد دونالد ترامپ در انجمن بازیگران فراتر از یک گام نمادی است. این حرکت به آن معنا بود که هرگونه تهدید و آسیب به اعضای ما بدون جواب نخواهد ماند و قابل تحمل نیست. حمله‌ای به سمت یک نفر از ما به معنای حمله به تمامی ماست.

این انجمن برای اولین بار این روند انضباطی را در میانه ماه ژانویه و بعد از حمله طرفداران دونالد ترامپ به کنگره آمریکا علیه او به راه انداخت. با این حال قبل از اینکه این اتحادیه رسما دونالد ترامپ را اخراج کند، ترامپ از عضویت در آن استعفا می‌دهد و اعلام می‌کند که این انجمن کاری برای او انجام نداده است.

اتحادیه نیز پس از استعفای ترامپ در جواب او تنها به گفتن «ممنونیم» بسنده می‌کند.

ترامپ از سال ۱۹۸۹ عضوی از انجمن بازیگران آمریکا بوده و در برنامه‌های سینمایی و تلویزیونی مانند «تنها در خانه ۲»، «زولندر» و «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» حضور داشته است.

گفتنی است برای حذف دیجیتالی او از فیلم سینمایی «تنها در خانه ۲» نیز درخواست‌های زیادی صورت گرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495872 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ