life

برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی معرفی و تقدیر شدند.

جی پلاس، صبح امروز برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی با حضور وزیر علوم معرفی و تقدیر شدند.

اسامی، طرح و رتبه برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به شرح زیر است:

- یوسف ثبوتی رتبه اول برگزیده ویژه با عنوان طرح «نقش ماندگار در توسعه آموزش و پژوهش»

- مصطفی نمازی رتبه اول پژوهش‌های کاربردی با عنوان طرح «کسب دانش فنی طراحی و ساخت موتور دیزل ۱۳۵۰ اسب بخار»

- نعمت‌الله فولادی رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی با عنوان طرح «طراحی و ساخت سکوی آزمون موتورهای سوخت جامد (ارتفاع بالا)»

- عبدالرضا یعقوب‌زاده طاری رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای با عنوان طرح «دستگاه ونتیلاتور مراقبت‌های ویژه بزرگسالان و اطفال»

- شاهرخ شهرام رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای با عنوان طرح «تصویربردار هواپایه بر اساس رادار روزنه ترکیبی»

- علی‌اصغر پاشایی رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای با عنوان طرح «طراحی و ساخت سیستم رانش واترجت»

- احمد مولودی رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای با عنوان طرح «بومی‌سازی تولید صداخفه‌کن داخلی خطوط تقلیل فشار گاز»

- ابوالفضل دیانی رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای با عنوان طرح «سامانه شبیه‌ساز نرم‌افزاری ماهواره»

- حسین جهان‌خواه رتبه سوم نوآوری با عنوان طرح «سامانه افزایش فرکانس رصد آنی»

همچنین نفرات برگزیده خارجی این دوره از جشنواره دکتر محمد خواجه نظیرالدین از کشور سوئیس و دکتر لی جیانگ از کشور چین هستند.

اسامی برگزیدگان بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی به شرح زیر است:

- سید محمد صدرالساداتی رتبه اول پژوهش‌های بنیادی با عنوان طرح «سیستم‌های پردازنده گرافیکی انرژی»

- ناصر گلستانی رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی با عنوان طرح «طبقه‌بندی فضاهای کوانتومی و تقارن‌های آنها»

- صادق خزل‌پور رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی با عنوان طرح «سنتز الکتروشیمیایی فضاگزین سولفونامیدها در شرایط سبز»

- محمد رستمی رتبه اول پژوهش‌های کاربردی با عنوان طرح «یادگیری دانش قابل انتقال توسط فضاهای جای‌دهی»

- عسل پیدایی رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی با عنوان طرح «تجزیه بیولوژیک زباله‌های پلاستیکی با استفاده از لارو حشره»

- یحیی چوپانی رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی با عنوان طرح «دستگاه پرداخت‌کاری خودکار ایمپلنت‌های مفصل ران»

- مهدی اسدالله‌زاده رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی با عنوان طرح «ساخت ستون استخراج چرخان نامتقارن در فرآیندهای جداسازی»

- علی نادری رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای در بخش دانش پژوهشان و فناوری با عنوان طرح «ساخت دستگاه کنترل و مدیریت بهینه سوخت موتورخانه»

- آرش ظهری رتبه سوم نوآوری در بخش دانش پژوهشان و فناوری با عنوان طرح «دستگاه تمام خودکار»

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495723
ارسال نظر