sport

عقیل کعبی گفت: هدف ما در همه بازی‌ها کسب سه امتیاز است و در بازی با پرسپولیس هم به چیزی جز گرفتن ۳ امتیاز فکر نمی‌کنیم.

جی پلاس، عقیل کعبی در ارتباط با وضعیت فعلی تیمش بعد از پیروزی یک بر صفر خارج از خانه برابر شهر خودرو گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و در چند بازی گذشته هم نتایج خوبی گرفتیم. در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر گفتم که این تیم نیاز به زمان دارد تا خودش را نشان دهد و حالا می‌بینید که نتایج خوبی گرفته‌ایم.

تسنیم نوشت؛ وی در خصوص اینکه مس رفسنجان در این فصل چه هدفی را دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد: مس تازه لیگ برتری شده و هدف اول تیم این است که در لیگ بماند. با این حال فاصله فنی تیم‌ها و فاصله امتیازها در لیگ امسال خیلی کم است به همین دلیل می‌توانیم به حضور در بالای جدول و حتی کسب سهمیه هم فکر کنیم چون پتانسیل فنی مس بالا است. با این وجود توقعات از تیم ما نباید غیر منطقی باشد.

کعبی در مورد بازی روز سه‌شنبه هفته جاری برابر پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس حریفی قابل احترام و 4 فصل پیاپی قهرمان ایران شده است. بازی آسانی در پیش نداریم ولی هدف مس در هر بازی فقط برد است و فرقی هم ندارد که در خانه یا بیرون از خانه بازی کنیم. در بازی با پرسپولیس به چیزی جز گرفتن 3 امتیاز فکر نمی‌کنیم و به تهران می‌آییم تا این تیم را شکست دهیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495676 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ