sport

احمد مددی خبر داد؛

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از ارائه فهرست بازیکنان جدید از سوی محمود فکری خبر داد.

جی پلاس، احمد مددی درباره اعتراض بازیکنان تیم فوتبال استقلال به عدم پرداخت مطالبات‌شان اظهار داشت: بازیکنان و کادر فنی حق دارند که مطالبات‌شان را بخواهند و قطعا باشگاه در تلاش است که هر چه زودتر درصدی از قراردادها را پرداخت کند. شرایط اقتصادی کشور به گونه‌ای است که همه باشگاه‌ها را دچار مشکل کرده است و باشگاه استقلال نیز از این شرایط مستثنی نیست. 

تسنیم نوشت؛ «هر مشکلی را حل می‌کنیم، مشکل بعدی اضافه می‌شود.» وی با بیان این جمله افزود: بدهی‌های ارزی مانند نیکولای بودوروف را در پیش داریم و اکنون باید نزدیک به 140 هزار یورو به این بازیکن بلغارستانی پرداخت کنیم و هیچ فرصتی هم نداریم. از ابتدای فصل سعی کردیم بیشتر موانع پیش‌روی استقلال را برداریم؛ از بحث مجوز حرفه‌ای‌گری گرفته تا پرداخت بخشی از قرارداد اعضای تیم. 

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص وضعیت نقل‌وانتقالات این تیم برای نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: متأسفانه می‌شنویم که برخی از تیم‌ها اعلام می‌کنند باشگاه استقلال نمی‌تواند با بازیکنان تحت قرارداد ما مذاکره کند، در صورتی که ما با بازیکنی صحبت نکرده‌ایم. محمود فکری لیست بازیکنان مدنظر خود را داده، اما با توجه به اینکه هنوز زمان نقل‌وانتقالات زمستانی فرا نرسیده، از نظر اخلاقی درست نیست که با بازیکنی صحبت کنیم. اگر بازیکن مدنظرمان تحت قرارداد باشگاه باشد، به طور حتم با باشگاه او مذاکره خواهیم کرد. از طرفی، اعلام می‌کنیم که لطفا با نام استقلال بازار گرمی نکنند. 

مددی در خصوص اینکه سکوت او در ماه‌های اخیر در رابطه با حمایت از کادر فنی شائبه‌هایی را بوجود آورد، به تسنیم گفت: سکوت من، دلیلی بر عدم حمایت نیست. به جای اینکه در رسانه‌ها باشم، سعی کردم آرامش را به اعضای تیم، کادر فنی و باشگاه انتقال دهم. قطعا محمود فکری و کادر فنی استقلال مورد حمایت ما قرار داشته و دارند. استقلال مسابقات حساسی در ادامه لیگ برتر، آسیا و جام حذفی در پیش دارد و همه باید یکدل و منسجم به سمت موفقیت گام برداریم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495060 منبع: تسنیم
ارسال نظر