life

مسابقات انتخابی المپیک روئینگ قاره آسیا و اقیانوسیه ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در توکیو برگزار خواهد شد.

جی پلاس، فدراسیون جهانی روئینگ با پذیرفتن پیشنهاد ژاپن برای برگزاری مسابقات انتخابی المپیک قاره آسیا و اقیانوسیه، تاریخ و محل برگزاری این رقابت‌ها را اعلام کرد.

بر این اساس مسابقات انتخابی المپیک قاره آسیا و اقیانوسیه در رشته روئینگ 15 تا 17 اردیبهشت ماه 1400 در سواحل واتر وی توکیو برگزار خواهد شد.

سایت فدراسیون جهانی روئینگ در گزارش خود در این باره آورده است: «پیرو مذاکرات انجام شده با عوامل کلیدی کشور ژاپن، مسئولین روئینگ ژاپن پیشنهاد میزبانی مسابقات انتخابی المپیک آسیا و اقیانوسیه را از تاریخ 5 تا 7 می 2021 در سواحل واتر وی ارائه کردند و فدراسیون جهانی روئینگ در جلسه روز جمعه 29 ژانویه، رسما پیشنهاد ژاپن را پذیرفت و برنامه‌ریزی‌های مربوطه در حال انجام است.

فدراسیون جهانی روئینگ در حال همکاری با کمیته برگزاری این رویداد است تا اطمینان لازم را حاصل کند که این رویداد با استانداردهای فدراسیون جهانی و استاندارهای سلامت ملی و محلی ژاپن مطابقت داشته باشد.

برای دو رویداد پاراروئینگ آسیا و اقیانوسیه که در این رویداد برنامه‌ریزی شده بود یک تضاد و تداخل با مسابقات نهایی انتخابی پارالمپیک در ایتالیا وجود دارد و لذا رویدادهای انتخابی پاراروئینگ نمی‌تواند در توکیو برگزار شود.

بر این اساس نفرات برتر پاراروئینگ آسیا و اقیانوسیه در یک مسابقه انتخابی مجزا مشخص خواهند شد که اخبار آن روز دوشنبه 8 فوریه 2021 اعلام می‌شود».

بر این اساس پاروزنان روئینگ کشورمان حدود 3 ماه برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک در توکیو ژاپن مهلت دارند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1494912 منبع: روابط‌ عمومی فدراسیون قایقرانی
ارسال نظر

موضوعات داغ