life

۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در بخش نمایش‌های صحنه‌ای این فستیوال حضور دارند.

جی پلاس، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

عناوین آثار منتخب از میان آثار متقاضی طبق فراخوان بدون اولویت به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱. نمایش «آبگوشت زهرماری» به نویسندگی آرش آبسالان و کارگردانی حسین اسدی از جزیره خارک

۲. نمایش «اتول سورون» به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی شهروز دل افکار از تهران

۳. نمایش «اسموکینگ روم» به نویسندگی مهدی زندیه و کارگردانی سعید زارعی از تهران

۴. نمایش «بیست متری جوادیه» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از تهران

۵. نمایش «پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه از تهران

۶. نمایش «پینوکیو» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا (اوشان) محمودی از تهران

۷. نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی از کرج

۸. نمایش «راشومون» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدالملکی دارایی از رشت

۹. نمایش «سگدو» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی عباس غفاری از تهران

۱۰. نمایش «سه شنبه‌های لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی از تهران

۱۱. نمایش «کمدی زا» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از شهریار

۱۲. نمایش «نسخ» به نویسندگی امید غفاری و کارگردانی امیرحسین غفاری از تهران

۱۳. نمایش «هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود» به نویسندگی و کارگردانی افشین زمانی از تهران

همچنین نمایش‌های زیر به عنوان آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا در جشنواره سی و نهم حضور خواهند داشت:

۱. نمایش «اپیدمی» به نویسندگی علیرضا امیدی و کارگردانی رضا پورتراب‌زاده از گرگان

۲. نمایش «باب بارا» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمان‌زاده از سنندج

۳. نمایش «بهشت حکیم‌الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از اصفهان

۴. نمایش «بیداری به وقت خون» به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از اصفهان

۵. نمایش «چاقوی دم‌کرده شب» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی جلیل امیری از کرمان

۶. نمایش «خواهرم منم ایسمنه» به نویسندگی احمد ندافی و کارگردانی مشترک سعید یوسفی و علیرضا زارع از یزد

۷. نمایش «راشومون» به نویسندگی عبدالخالق مصدق و کارگردانی رسول اونق از گرگان

۸. نمایش «روییدن» به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتب‌داری از سنندج

۹. نمایش «ریبوت» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد از مشهد

۱۰. نمایش «کمین ژاله» به نویسندگی و کارگردانی حامد مکملی از قزوین

۱۱. نمایش «ناخوانده» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی علیرضا (افشین) محمودی از شیراز

۱۲. نمایش «نگاهم به دریاست تا کسی آب نبرد» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

عناوین نمایش‌های مهمان این بخش نیز بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

۱. نمایش «آژاکس» به نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی فاتح بادپروا از مریوان

۲. نمایش «بین یه عالمه ماهی» به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی از تهران

۳. نمایش «یک کاست لته» به نویسندگی هادی زرقانی و کارگردانی محمد اکبری از سبزوار

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه ۱۱ تا ۲۱ بهمن ۹۹ برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491648
ارسال نظر