sport

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: کمک داور ویدیوئی آسیب بزرگ فوتبال ماست و باید هرچه سریع تر این مشکل حل شود و پیشرفت کنیم.

جی پلاس؛  رحمان رضایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: آلومینیوم تیم جوان و جنگنده ای است‌ و کادر خوبی دارد. بازی فردا بسیار برای ما مشکل خواهد بود چرا که یکی دو بازیکن ما هم مصدوم هستند و آن‌ها را در اختیار نداریم. کار سختی را در پیش داریم اما آمادگی داریم تا فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. جدا از بحث بازی می‌خواهم از داوری بگویم. مشکلاتی مثل تصویربرداری ضعیف، دستمزد پایین و فشار تیم‌های لیگ باعث می‌شود استرس کاری داوران زیاد شود اما باید ببینید در ۹ بازی گذشته ما اتفاقاتی پیش آمده که در نوع خود جالب بود.

ایسنا نوشت: او اضافه کرد: مخصوصا در بازی با شهرخودرو که قضاوتش به عهده دکتر حیدری بود. با همه احترامی که برای دکتر حیدری و همه داوران قائل هستم اما این چینش و برنامه ریزی داوران من را مجاب نمی‌کند که بپذیرم دوباره او اینجا قضاوت کند چرا که در آن بازی سوت اشتباهی زد و تیم ذوب‌آهن را دچار مشکل کرد. یک پنالتی گرفت که همه کارشناسان داوری اذعان کردند که به اشتباه این سوت زده شد اما دوباره متاسفانه در این بازی باز هم او قضاوت می‌کند. او در خانه ما آمد و سر تیم ما را برید و این موضوع را با برخی مسئولان در میان گذاشتم و گفتم. خیلی از تیم‌ها مشکلات داوری دارند اما همه اشتباهات داوری به ضرر ذوب‌آهن است.

سرمربی ذوب‌آهن با بیان این‌که هر بازی علیه ما اشتباه سوت زده می‌شد، گفت: در چهار بازی علیه ما پنالتی اشتباه گرفتند و کارشناسان هم تایید کردند. یک بازی هم به اشتباه بازیکن ما را اخراج کردند و همه این اشتباه‌ها به ضرر ما تمام شد. یک بار نشد این اشتباهات به نفع تیم ما باشد و هر وقت هم اعتراض می‌کنیم می‌گویند محروم می‌شوم یا داوران با من بد می‌شوند و لج می‌کنند. چرا باید لج کنند وقتی حقایق گفته می‌شود. شما بگویید کولینا داور بازی باشد. چه فرقی می‌کند وقتی سه امتیاز از تیم من گرفته می‌شود؟ ما این مسائل را یادآوری می‌کنیم و تذکر می‌کنیم اما باز هم همان اتفاقات می افتد.

او ادامه داد: همان داور بازی ما مقابل پرسپولیس که لغو شد، آمد و جلوی ما مقابل استقلال سوت زد و عمق محتوای این مطلب خیلی زیاد است. من فکر می‌کنم به آن داور قول پخش مستقیم دادند و جالب این است که به این اشتباه اعتراف می‌کنند اما دوباره این کار را انجام می‌دهند. وقتی در ۸ بازی اول در داوری علیه یک تیم اشتباهات صورت می‌گیرد دوباره نباید از داور تکراری استفاده کنند و دیگر این سکوت فایده ندارد و باید بعد از بازی یک سری حقایق را بگویم. من به عنوان سرمربی با تیمم قرارداد بستم و کارشناس داوری نیستم که بخواهم بعد از هر بازی بحث داوری کنم. همه می‌دانند علیه ما سوت زدند و بدون هیچ جریمه‌ای دوباره این فرد، داور بازی تیم ما می‌َشود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491121
ارسال نظر

موضوعات داغ