life

سخنگوی جمعیت هلال احمر درباره اینکه چه کسانی مشمول دریافت ۱۵۰ هزار دوز واکسن فایزر می شوند گفت: این افراد براساس سیاست‌های وزارت بهداشت مشخص می‌شوند.

جی پلاس، محمدحسن قوسیان مقدم در ارتباط با ورود 150 هزار دوز واکسن کرونا  شرکت فایزر توسط انجمن خیرین ایرانی مستقر در آمریکا اظهار کرد: بنابر هماهنگی‌های انجام شده قرار است این تعداد واکسن کرونا از طریق مرز در اختیار هلال احمر قرار بگیرد.

تسنیم نوشت؛ وی درباره زمان ورود و توزیع 150 هزار دوز واکسن کرونای اشاره شده خاطرنشان کرد: زمان دقیقی هنوز نمی‌توان اعلام کرد و به محض دریافت این واکسن‌ها؛ جمعیت هلال احمر براساس سیاستهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عمل خواهد کرد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر در پاسخ به این پرسش که این واکسن‌ها به چه خانواده‌هایی داده خواهد شد، گفت: در این زمینه نیز جمعیت هلال احمر براساس سیاست‌های وزارت بهداشت عمل خواهد کرد.

قوسیان در ادامه در پاسخ به این پرسش که آخرین وضعیت ورود یک میلیون دوز واکسن دیگر به کجا رسیده است، گفت: براساس برنامه‌ریزی قرار است یک میلیون واکسن کرونا از یکی از کشورهای شرق (احتمالا روسیه، چین یا هند) در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گیرد که در این زمینه جمعیت هلال احمر براساس سیاست‌های وزارت بهداشت در امر توزیع عمل خواهد کرد.

وی در ادامه در رابطه با توزیع انسولین خاطرنشان کرد: ایران در امر تولید انسولین مشکلی ندارد که در همین زمینه با توجه به کمبودهایی که وجود دارد به بیماران و افرادی که نیازمند به انسولین هستند با در دست داشتن کارت ملی انسولین را دریافت خواهند کرد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر در پایان گفت‌: در این زمینه نیز جمعیت هلال احمر براساس سیاستهای وزارت بهداشت عمل خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490584 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ