sport

مدیریت تراکتور قصد دارد شکایت از شکاری را که این روزها در تمرینات تیم سیرجانی هم شرکت می‌کند به شکل ویژه‌تری پیگیری کرده و از کمیته وضعیت بخواهد غرامت چهار سال باقی مانده از قرارداد پرداخت شود.

جی پلاس، جلسه کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه تراکتور از رضا شکاری روز گذشته با حضور وکلای طرفین و این بازیکن برگزار شد.

فارس نوشت؛‌ به نظر می‌رسد در این جلسه کمیته وضعیت به رضا شکاری یک هفته فرصت داده تا رضایت تراکتور را جلب کرده یا به این تیم بازگردد تا شکایت اجرایی نشود زیرا تراکتوری‌ها طبق اسنادی که در اختیار دارند مدعی هستند ادعای این بازیکن مبنی بر جعل در قرارداد صحت ندارد. 

مسئولان باشگاه تبریزی اعتقاد دارند قراردادشان با شکاری در چهار نسخه تنظیم شده اما وی برای ادعای خود تنها به نسخه‌ای استناد کرده که  مفاد آن با خودکار نوشته شده اما نسخه های دیگر با هم مطابقت دارند. البته به نظر می‌رسد کمیته وضعیت هم مدتی قبل این ادعای شکاری را رد کرده بود.

با این وجود امیر قلعه نویی در برنامه شب گذشته فوتبال برتر اعلام کرد رضا شکاری به زودی به مجموعه گل‌گهر اضافه می‌شود. باشگاه تراکتور اعتقاد دارد این امر برخلاف توافقی است که روز گذشته در جلسه کمیته وضعیت بین طرفین برای مذاکره و جلب رضایت تبریزی‌ها ظرف یک هفته صورت گرفته و به همین دلیل مدیریت این باشگاه قصد دارد شکایت از شکاری را که این روزها در تمرینات تیم سیرجانی هم شرکت می‌کند به شکل ویژه‌تری پیگیری کرده و از کمیته وضعیت بخواهد غرامت چهار سال باقی مانده از قرارداد پرداخت شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490423 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ