life

ایران خودرو در طرح فروش دی ماه برای ون وانا قیمت قطعی 892 میلیون تومانی در نظر گرفته است و موعد تحویل اسفند ، فرودین و اردیبشهت ماه است و مشتریان به صورت نقدی، نقدی چند مرحله و یا اقساطی می توانند خریداری کنند.

جی پلاس ، ایران خودرو دیزل به تعداد محدود و مدت زمان محدود، ویژه دی ماه 99 فروش متنوع خودروی "ون وانا" را آغاز کرده است و مشتریان می توانند با موعد تحویل اسفند ماه امسال و یا فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده، نسبت به ثبت نام این خودرو به صورت نقدی، نقدی چند مرحله و یا اقساطی اقدام کنند.

در طرح فروش دی ماه ایران خودرو دیزل برای ون وانا قیمت قطعی 892 میلیون تومانی در نظر گرفته است که نسبت به شرایط فروش قبل این شرکت بدون تغییر مانده و مشتریان می توانند به روش های ذکر شده نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند. شرایط فروش اول به صورت نقدی و موعد تحویل آن هم اسفندماه سال جاری خواهد بود.

طرح فروش دوم امکان خرید این خودرو به صورت نقدی چند مرحله ای را فراهم می کند، هرچند امکان خرید این خودرو به صورت اقساطی هم فراهم شده است که جزییات بیشتر و مبالغ تعیین شده برای پیش پرداخت را می توانید در جدول فروش زیر شاهد باشید.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490396
ارسال نظر

موضوعات داغ