sport

لوییس سوارس موفق شد در دقیقه 90 گل برتری بخش اتلتیکومادرید را به ثمر برساند.

جی پلاس؛ رئال مادرید دیشب و با برتری مقابل سلتاویگو با سه بازی بیشتر از اتلتیکومادرید موفق به صعود به صدر جدول شده بود، اما شاگردان دیگو سیمئونه با تکیه بر درخشش لوییس سوارس موفق شدند خیلی سریع این عنوان را از رقیب همشهری خود پس بگیرند.

اگرچه روخی بلانکوس با گل نیمه اول مارکوس یورنته از آلاوس پیش افتاده بود، اما دروازه یان اوبلاک در دقیقه 84 باز شد و اتلتیکومادرید فاصله ای تا از دست دادن دو امتیاز مهم نداشت. اما در ثانیه های پایانی لوییس سوارس روی پاس ژائو فلیکس با جایگیری دقیق خود در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد تا اتلتیکومادرید سه امتیاز شیرین این دیدار را از آن خود کرده و علیرغم دو بازی کمتر از رئال مادرید، با دو امتیاز برتری نسبت به این تیم در صدر جدول لالیگا قرار گیرد.

لوییس سوارش اگرچه بخشی از دیدارهای تیمش در این فصل را به علت ابتلا به ویروس کرونا از دست داده، اما در حال حاضر و با زدن 9 گل در صدر جدول گلزنان قرار داشته و امید اول فتح جایزه پی چی چی محسوب می شود. بی تردید با ادامه درخشش لوییس سوارس این سوال همچنان در ذهن هواداران بارسلونا وجود دارد که چرا با توجه به عدم خرید گزینه جانشین، این باشگاه چنین ستاره بزرگی را به راحتی از دست داد.

اتلتیکو مادرید/ لوییس سوارس

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490127
ارسال نظر

موضوعات داغ