life

مسئولان فدراسیون اسکی در اقدامی عجیب 4 کاندیدای ریاست این فدراسیون را راهی سفر به دو کشور ایتالیا و آلمان می کنند.

جی پلاس، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی روز چهارشنبه 17 دی ماه در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و چهار کاندیدا به نام‌های جواد شهلایی، امیر غفرانی، احسان میرزاده و عباس نظریان برای نشستن روی صندلی ریاستش تلاش می‌کنند.

تسنیم نوشت؛ در آستانه این انتخابات، فدراسیون اسکی اقدامی عجیب انجام داده که جای تعجب دارد. این فدراسیون از چهار کاندیدا درخواست کرده پاسپورت خود را تحویل دهند تا کارهای مربوط به دریافت ویزای شینگن به منظور سفر به دو کشور ایتالیا و آلمان انجام شود.

اسکی‌بازان کشورمان قرار است در ماه آینده به منظور شرایط در مسابقات صحرانوردی و همچنین رقابت‌های آلپاین راهی دو کشور آلمان و ایتالیا شوند. به همین منظور فدراسیون از نامزدهای ریاست درخواست کرده پیش از آنکه روی مسند قدرت در این فدراسیون بنشینند، پاسپورت خود را تحویل دهند تا نیامده، طعم سفر اروپایی را بچشند. تاکنون 3 نفر از نامزدها پاسپورت خود را تحویل داده‌اند و فقط یک نفر از این کار امتناع کرده است.

سوال بزرگی درخصوص این موضوع این است که چرا هنوز و در حالی که رئیس جدید فدراسیون مشخص نشده، باید شرایط دو سفر اروپایی برای او فراهم شود؟ چه لزومی دارد در شرایط سخت اقتصادی و وضعیتی که فدراسیون‌ها و ورزش کشور با آن مواجه است، رئیس یک فدراسیون راهی دو سفر اروپایی شود؟ یک سفر اروپایی با چند روز اقامت، ده‌ها میلیون‌ تومان هزینه به دنبال دارد و در شرایطی که فدراسیون‌ها با مشکلات مالی زیادی مواجه هستند، این کار عاقلانه به نظر نمی‌رسد.

نکته مهم این است که در آلمان و ایتالیا فقط قرار است مسابقه برگزار شود و خبری از اجلاس یا نشست خاصی نیست. در واقع حضور رئیس فدراسیون در این دو کشور با توجه به شرایطی که عنوان شد، لزومی ندارد و انتظار می‌رود نهادهای نظارتی و مسئولان رده بالای ورزش به ماجرا ورود کنند و مانع از چنین اقداماتی از سوی فدراسیون شوند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489935 منبع: تسنیم
ارسال نظر