life

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید بیایند و پاسخ دهند که در عرصه بین‌المللی و داخلی که اتفاقی نیفتاده، چه اتفاقی افتاده که هر تن 4 میلیون تومانی قیر، 7 میلیون تومان شده است.

به گزارش جی پلاس، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مجلس طرحی را با در نظر گرفتن جلوگیری از رانت در نظر گرفته بود که منابعی را در اختیار دستگاه‌های اجرایی بگذارد تا بر این اساس با عدالت اجتماعی، دستگاه‌ها بتوانند قیر بخرند و زیرپای مردم را در روستاها، راه‌های فرعی و عشایری اصلی، حیاط پاسگاه‌ها و طرح هادی روستاها آسفالت کنند.

وی افزود: من بسیار متاسفم که وقتی این طرح تبدیل به قانون شد و سازمان برنامه و بودجه منابع آن را تخصیص داد، قیمت از هر تن قیر از 4 میلیون به 7 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

نیکزاد ادامه داد: مسئولان باید بیایند و پاسخ دهند که در عرصه بین‌المللی و داخلی که اتفاقی نیفتاده، چه اتفاقی افتاده که هر تن 4 میلیون تومانی قیر،  7 میلیون تومان شده است. این موارد با عدم نظارت در این بخش اتفاق می‌افتد به هر حال وزیر صمت و دولت باید پاسخ دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معنی ندارد که یک تن قیری 4 میلیون تومان بود 7 میلیون تومان شود، لذا این مسئله را باید اصلاح کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489850 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ