sport

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:تیم‌های متمول 30 بازیکن هم تراز دارند اما ما این شرایط را نداریم.

جی پلاس، وحید فاضلی  بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: هفته گذشته یک جمله ناخواسته به کار بردم و اکنون عذرخواهی می‌کنم امیدوارم همه شهامت عذرخواهی داشته باشیم.

وی افزود: تیم من 5 روز بعد از بازی سخت با پرسپولیس در هوای بارانی با فولاد بازی کرد. تیم‌های متمول 30 بازیکن هم تراز دارند اما ما این شرایط را نداریم. خروجی فصل گذشته ما 2 بازیکن مصدوم با پارگی رباط صلیبی دادیم. به لحاظ روانی و فیزیولژیکی به بازیکنان زیاد فشار وارد نکنیم .

فاضلی ادامه داد: باید به شاگردان و بازیکنان خودم یاد بدهم اگر اشتباهی کردند عذرخواهی کنند. فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. بازیکنان نساجی هرچه در چنته داشتند گذاشتند. بازی خوبی ارایه کردیم. نتیجه بازی منصفانه نبود و فوتبال ورزش بیرحمی است و حداقل حق ما مساوی بود و حتی می‌توانستیم پیروز شویم و با  سه امتیاز از اهواز برویم.

وی تاکید کرد: فولاد مردانه جنگید و می‌تواند مدعی قهرمانی باشد. شادی فولادی‌ها بعد از مسابقه از ته دل بود و خوشحالم که بازیکنانم به گونه‌ای بازی کردند که فولادی‌ ها به این صورت شادی کردند. فوتبال بازی احترام هاست و امیدوارم همکارانم احترام همدیگر را داشته باشیم. در جریان مسابقه شرایطی پیش می آید آخر بازی به نکونام تبریک گفتم.

فاضلی تصریح کرد: فوتبال هیجان دارد و نمی‌توانیم هیجانش را حذف کنیم ولی باید احترام هم را نگه داریم، بی‌احترامی را نمی پذیرم. هفته گذشته جمله‌ای ناخواسته به کار بردم و اکنون عذرخواهی می‌کنم امیدوارم همه شهامت عذر خواهی داشته باشیم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه بازی با پرسپولیس در شکست تیم تان تاثیر داشته اظهار داشت: قطعا تاثیرگذار بود. تیم من 5 روز بعد از بازی سخت با پرسپولیس در هوای بارانی با فولاد بازی کرد. بازیکنان ما پا عقب نگذاشتند و تیم‌های متمول 30 بازیکن هم تراز دارند مثل فولاد و سپاهان  اما ما این شرایط را نداریم و در تنگنا هستیم. در 10 هفته پایانی لیگ فصل گذشته 2 بازیکن مصدوم با پارگی رباط صلیبی دادیم.

فاضلی خاطر نشان کرد: خروجی‌اش چه بوده که مدام می‌گوییم فصل گذشته هم مسابقات فشرده بوده؟ در 20 هفته قبل مصدومی نداشتیم. خواهش می‌کنم یک مقدار تفکر کنیم به لحاظ روانی و فیزیولژیکی به بازیکنان بار زیاد وارد نکنیم. نمی‌توانیم به یک پراید به اندازه بنز فشار بیاوریم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489560
ارسال نظر