sport

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:ما به خوبی توانستیم حریف را به جز 10 دقیقه اخر کنترل کنیم.

جی پلاس،‌جواد نکونام بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: ایام فاطمیه را تسلیت می‌گویم در مورد بازی می‌دانستیم با چه تیم سختکوش و پرتلاشی بازی داشتیم. به این تیم تبریک می‌گویم. تیمی جنگنجو و پرتلاش است. با تیم‌هایی که بازی مستقیم انجام می‌دهد کنترلشان سخت است. آنها به دنبال استفاده از اشتباه‌هات شما هستند. نساجی بازی مستقیم را در دستور کار قرار دارد و در این کار هم واقعا تبحر دارند و خوب کار می‌کنند. ما به خوبی توانستیم حریف را به جز 10 دقیقه اخر کنترل کنیم. در نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد ولی در شروع نیمه دوم می‌توانستیم دو گل بزنیم. در شروع نیمه دوم خیلی خوب و متمرکز بودیم.

وی افزود: در ادامه دو تیم بر سر توپ‌های هوایی درگیری داشتند. در دقیقه 75 پنالتی صدرصد به سود ما رخ داد که داور به اشتباه خطای مهاجم ما را گرفت و این پنالتی اگر گرفته می‌شد و گل می‌شد روند بازی تغییر می‌کرد.

نکونام تصریح کرد: با اضافه کردن بازیکنان قد بلند به بازی مستقیم رو آوردند که ما تبحری در این نوع بازی نداشتیم و 16 دقیقه 10 نفره بازی کردیم. به نساجی تبریک می‌گویم با نشاط و جنگنده بازی کردند. از لحاظ فوتبالی حریف را کنترل کردیم و موقعیت هم ایجاد کردیم اما گل نزدیم.

سرمربی فولاد ادامه داد: در بازی با سایپا و نفت مسجدسلیمان گل سالم ما مردود شد و امروز هم یک پنالتی ما گرفته نشد. سه اشتباه سهوی از داوران در سه بازی شرایط ما را سخت کرد. یک سوت اشتباه به تیم ضربه می‌زند. متاسفانه سه هفته پیاپی از اشتباه‌های داوری ضربه خوردیم و امیدوارم روند خوب خودمان را ادامه بدهیم.

وی افزود: در این بازی هم بازیکنانی مثل حردانی و والی را در اختیار نداشیتم. مشکلاتی داریم که اعلام نمی کنم و خودمان را از هم اکنون برای بازی روز دوشنبه آماده می‌کنیم.

نکونام در مورد شرایط پاتوسی اظهار داشت: او دچار یک مصدومیت ناخواسته شد و قبل از بازی با گل گهر به دلیل این مصدومیت از ترکیب ما دور شد. امروز درد پایش به حداقل رسید و شرایط بهتری داشت که از او استفاده کردیم. مصدومیت او در روزهای گذشته به شکلی بود که نمی‌توانست بغل پا بزند و مچ پایش آسیب دیده بود و کارمان را مشکل کرده بود.

سرمربی فولاد در مورد کارت‌های زرد و قرمزی که داور به بازیکنان نشان داد گفت: کارت زرد دومی که به بازیکن ما نشان داد درست بود اما اکنون یادم نیست کارت زرد اول چطور بود. داور روی کارت‌ها اشتباهی نداشت و تنها اشتباهش روی پنالتی بود یکی دو سوت اشتباه هم داشت که اهمیتی نداشت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489556
ارسال نظر

موضوعات داغ