sport

رئیس دپارتمان داوری در مورد مشکلات داوری فوتبال ایران، گریزی نیز به عادل فردوسی پور زد.

جی پلاس، علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری فوتبال ایران، شب گذشته مهمان برنامه فوتبال برتر بود. او در بخشی از صحبت هایش در مورد مشکلات موجود در دپارتمان داوری، با مثالی، اسم عادل فردوسی پور را به میان آورد.

سهرابی درباره انتقاداتی که نسبت به داوری می ‌شود، اینگونه توضیح داد: همه مدیران به من زنگ می ‌زنند و از صبح تا شب تلفن جواب می ‌دهم و بعضی‌ها وقت‌ها دیوانه می‌ شوم. در اتاق من باز است و اگر انتقادی دارند به من یا بالادستی من بگویند، اما اینکه در فضای عمومی برخی چیزها مطرح می‌شود به درد نمی ‌خورد و نمی ‌تواند مشکلی را حل کند.

وی در بخش دیگری از این گفت‌ و گو درباره تصویر چکی که در وجه فریدون اصفهانیان در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: این چک برای دو سال پیش است و باید پرسید چرا الان تصویر آن را منتشر می‌ کنند؟ زیر این چک نوشته علی ‌اصغر مؤمنی در وجه آقای اصفهانیان برای ضمانت خرید یک زمین. یعنی آقای اصفهانیان قصد داشته است پول به حساب این شخص بریزد، ولی ایشان اعتماد نمی‌ کرده و چون در آن شهر بوده، برای همین گفته است یک چک ضمانت را به بچه ‌های دپارتمان تحویل دهد.

وی افزود: آن وقت شما در این شرایط می ‌گویید بیا در جا جواب بده، اما چه کسی می‌ داند موضوع چه بوده است. کمیته حقوقی بررسی می‌ کند و در سایت فدراسیون اعلام می‌ کند مسئله چیز دیگری بوده است. به نظر شما اگر کسی خدای ناکرده کاری بخواهد انجام دهد، اسم می ‌آورد یا در وجه حامل چک را می‌نویسد؟ این موضوع را شلوغ می‌ کنند. 

در این لحظه از برنامه سهرابی در پاسخ به سوال بعدی مجری برنامه فوتبال برتر، بحث را به سمت داستان عادل فردوسی پور و محمدحسین میثاقی برد و او برای ایجاد یک نوع حس همذات پنداری با میثاقی، اعلام کرد همانگونه که مردم میثاقی را قضاوت می کنند، خود سهرابی را نیز مورد قضاوت قرار می دهند و این در حالی است که آنها گناهی مرتکب نشده اند و هر دوی آنها تنها جانشین نفرات قبل از خودشان شده اند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489326 منبع: برنامه تلویزیونی
ارسال نظر

موضوعات داغ