sport

سرمربی تیم امید استقلال گفت: هواداران عزیز می‌دانند که انتقادات بی اساس یکسری نباید احساسات آنها را درگیر کند و مقابل موج تخریب‌ها می‌ایستند. این کادرفنی عمرش را برای استقلال گذاشته و یقینا از انتقادات سازنده استفاده می‌کند اما یکسری دشمنی‌ها واضح است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که با نتایج مناسب و جایگاه موفق هواداران را شاد کنیم.

جی پلاس، آرش برهانی درخصوص شرایط تیم برای بازی با گل گهر اظهار داشت: تیم شرایط خوبی دارد و تمرینات مناسبی هم داریم. خوشبختانه تیم کامل شده و نسبت به هفته‌های گذشته تمام بازیکنان را می‌توانیم در اختیار داشته باشیم. البته شجاعیان و نادری هنوز تمرینات اختصاصی دارند. بازی سختی در سیرجان داریم و امیدوارم با تمرینات خوبی که داشتیم و انگیزه‌ای که داریم به این بازی برویم و دست پر به تهران برگردیم.

ایلنا نوشت؛ او درباره انتقادات از کادرفنی توضیح داد: همیشه گفته‌ام که صبر و حوصله در کنار حمایت جواب می‌دهد. هواداران عزیز می‌دانند که انتقادات بی اساس یکسری نباید احساسات آنها را درگیر کند و مقابل موج تخریب‌ها می‌ایستند. این کادرفنی عمرش را برای استقلال گذاشته و یقینا از انتقادات سازنده استفاده می‌کند اما یکسری دشمنی‌ها واضح است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که با نتایج مناسب و جایگاه موفق هواداران را شاد کنیم. نگرانی هواداران طبیعی است اما غرض‌ورزی برخی حواشی‌ای ایجاد می‌کند که با احساس پاک برخی هواداران بازی می‌کند، مطمئن باشید این تخریب‌ها به هیچ عنوان روی هیچ یک از اعضای کادرفنی تاثیرگذار نیست. 

برهانی درباره شرایط تیم امید استقلال هم گفت: با فرصتی که داشتیم شرایط مناسبی مهیا کردیم و هیات فوتبال هم با تمام مشکلاتی که وجود دارد سعی کرد مسابقات لیگ امیدها با برگزار کند. با تیم دنا بازی داشتیم و اگرچه انتظاراتم از تیم زیادتر از این‌هاست اما خوشبختانه برنده شدیم که نتیجه خوبی بود.

او درباره آکادمی هم گفت: آکادمی استقلال بازیکنان خوب و باکیفیتی دارد. آقای فکری نگاه ویژه به آکادمی استقلال دارد. ایشان آینده استقلال را در نظر می‌گیرند تا بازیکنان از رده‌های پایه به تیم بزرگسالان وارد شوند. بازیکنان حاضر در رده جوانان و نوجوانان هم کیفیت بالایی دارند و امیدوارم که همه آنها روزی پیراهن تیم بزرگسالان را برتن کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489069 منبع: ایلنا
ارسال نظر

موضوعات داغ