sport

وکیل رادیچ خبر داد؛

وکیل بازیکن کروات سابق پرسپولیس گفت: فقط تا پایان ژانویه 2021 ( ١٢ بهمن ٩٩) پرسپولیس فرصت دارند تا تمام بدهی خود را به ماریو بودیمیر پرداخت کنند. در غیر این صورت فیفا پرسپولیس را از سه پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم می‌کند.

جی پلاس، داوور رادیچ وکیل ماریو بودیمیر درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت این بازیکن از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: قبل از هر چیز باید بگویم که ماریو بودیمیر به هواداران پرسپولیس احترام می‌گذارد زیرا آنها در آسیا بهترین هستند. همچنین او به دلیل نتایج خوب پرسپولیس خوشحال است. 

ایسنا نوشت؛ وی افزود: دوره‌ای که بودیمیر در تیم پرسپولیس بازی می کرد،  یکی از بهترین دوره های زندگی او بود اما اختلافات منجر به صدور رأی علیه پرسپولیس شد. با توجه به اینکه در ١۵ دسامبر ٢٠٢٠ ( ٢۵ آذر ٩٩) CAS درخواست تجدیدنظر  پرسپولیس را رد کرد، حالا آنها فقط تا پایان ژانویه 2021 ( ١٢ بهمن ٩٩) فرصت دارند تا تمام بدهی خود را به ماریو بودیمیر پرداخت کنند. در غیر این صورت فیفا پرسپولیس را از سه پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم می‌کند. البته اگر بدهی پرداخت شود، پنجره نقل‌وانتقالات هم باز می‌شود.

وکیل ماریو بودیمیر در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس بدهی خود را پرداخت نکند، آیا محرومیت نقل‌وانتقالاتی در پایان ماه ژانویه ٢٠٢١ (١٢ بهمن ٩٩) به صورت اتوماتیک اعمال می‌شود یا فیفا باید رای جدیدی صادر کند، گفت: اگر پول پرداخت نشود محرومیت نقل‌وانتقالاتی به صورت اتوماتیک اجرا می‌شود و این یعنی پرسپولیس نمی‌تواند در نقل‌وانتقالات زمستان بازیکن جدید جذب کند. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا از سوی پرسپولیس مذاکراتی برای حل این موضوع انجام شده است یا خیر گفت: تا به حال ١٠ بار مذاکره شده اما هر بار آنها به قول‌های خود عمل نکردند و الان هم دیگر راه حل موضوع با مذاکره بسته است و ما منتظر هستیم طلب بودیمیر به صورت کامل پرداخت شود.

رادیچ در ادامه در پاسخ به سوالی درباره مبلغ طلب بودیمیر هم گفت: حدود ۵٠٠ هزار یورو باید پرداخت شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1488959 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ