sport

در صورتی که سیاوش یزدانی بازی هفته دوم استقلال را از دست بدهد، محمود فکری دو گزینه اصلی برای پر کردن جای خالی وی خواهد داشت.

جی پلاس، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته اول رقابتهای لیگ برتر از زوج غلامی- دانشگر در قلب دفاعی تیمش استفاده کرد و حضور همزمان این دو مدافع در کنار غفوری و میلیچ در خط دفاعی و سید حسین حسینی در درون دروازه منجر به اولین کلین شیت آبی پوشان در نخستین دیدار فصل شد.

مهر نوشت؛ سیاوش یزدانی مدافع میانی آبی پوشان که فصل گذشته را هم با مصدومیت‌هایی مواجه بود، در جریان یکی از تمرینات این تیم از ناحیه همسترینگ آسیب دید و گفته می‌شود شدت این آسیب دیدگی به اندازه‌ای است که ممکن است وی بازی هفته دوم تیمش را از دست بدهد.

در صورت غیبت یزدانی در هفته دوم، فکری دو گزینه جدی برای جانشینی وی دارد که اولی محمد دانشگر مدافع میانی باتجربه‌ای است که فصل گذشته نیز در اغلب دیدارهای این تیم حضور داشت و دومی محمد حسین مرادمند است که به تازگی به جمع آبی پوشان پیوسته و هنوز فرصت حضور در یک بازی رسمی را نیافته است.

با وجود اینکه در بین بازیکنان استقلال مدافعان میانی جوان دیگری حضور دارند، اما بعید است در صورت قطعی شدن غیبت یزدانی، فکری از بازیکن دیگری به جز مرادمند و دانشگر در این پست استفاده کند.

آبی پوشان پس از پشت سر گذاشتن یک پیروزی با ارزش در هفته نخست مقابل مس رفسنجان، در هفته دوم میهمان فولاد خوزستان هستند که این بازی طبق برنامه اعلام شده از ساعت ۱۶:۴۰ روز جمعه ۳۰ آبان در ورزشگاه اختصاصی فولاد در اهواز آغاز می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482135 منبع: مهر
ارسال نظر