sport

علی پروین گفت: آقای شکوری! تو برای این مشکل پرسپولیس چه کار می‌توانی انجام دهی؟ جیبت پر است یا اینکه کسی قرار است تو را حمایت کند؟

جی پلاس، بعد از اینکه ابراهیم شکوری خبر حضورش در باشگاه پرسپولیس را اعلام کرد، علی پروین در جواب به او گفته است: «مبارک باشد اما سوال من این است که تو می‌خواهی به پرسپولیس بروی تا چه کاری را انجام بدهی؟ پرسپولیس این روزها تنها با پول حالش خوب می‌شود. تو برای این مشکل پرسپولیس چه کار می‌توانی انجام دهی؟ جیبت پر است یا اینکه کسی قرار است تو را حمایت کند؟ اگر هیچ‌کدام‌شان را نداری اصلا این کار را انجام نده، چون فقط خودت را خراب می‌کنی!» ظاهرا بعد از این جملات پروین که حسابی شکوری را شوکه کرده بود، این مدیر جوان به سلطان سرخ‌ها امیدواری داده که تلاش می‌کند این مشکلات را به‌نحوی برطرف کند اما باز هم علی پروین زیر بار نرفته و گفته است: «با چه تلاشی می‌خواهی درآمدزایی کنی؟ اینها در صحبت خوب است اما اجرا کردن آن کار راحتی نیست. این را بگویم که بدانی، اصلا در پرسپولیس کسی به تو بازی نمی‌دهد که بخواهی کاری انجام بدهی.

خبرگزاری دانشجو نوشت؛ پس بهتر است تصمیم درست‌تری بگیری.» سلطان قرمزها در پایان جلسه وقتی متوجه شد که شکوری ناامید شده، به معاون جدید باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: «اگر حرفی می‌زنم که تو را ناراحت می‌کند به این دلیل است که صلاحت را می‌خواهم و دوست ندارم فردا همه کاسه و کوزه‌ها بر سر تو شکسته شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481956 منبع: خبرگزاری دانشجو
ارسال نظر

موضوعات داغ