life

یک سایت روسی با انتشار گزارشی در خصوص آغاز لیگ برتر کشتی در ایران به بازگشت حسن یزدانی به میدان و پایان دوران مصدومیت او پرداخت.

جی پلاس، یک سایت روسی ضمن تحلیل لیگ برتر کشتی آزاد به پیکارهای دور رفت این رقابتها اشاره و اعلام کرد: «روز نخست رقابت‌های دور رفت گروه ب لیگ کشتی آزاد ایران در حالی برگزار شد که تیم بازار بزرگ ایران در دو دیدار خود به برتری رسید.»

مهر نوشت؛‌ در بخش دیگری از این گزارش به آخرین وضعیت حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک اشاره شده که آخرین بار در رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان روی تشک حاضر شد و به عنوان قهرمان رسید.

در ادامه این گزارش آمده است: «حسن یزدانی پس از عمل جراحی روی زانو خود با گذشت حدود یکسال دوری از میادین بار دیگر مبارزاتش را روی تشک مسابقه آغاز کرد و توانست علیرضا کریمی نماینده تیم هیات کشتی قائمشهر را با نتیجه ۱۳ بر صفر شکست دهد. در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز محمد حسین محمدیان که در تورنمنت ایتالیا کایل اسنایدر آمریکایی قهرمان جهان و  المپیک را شکست داده بود در رقابتی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۳ علی شعبانی را از پیش رو برداشت.

همچنین در دیدار سنگین وزن  امیر حسین زارع قهرمان سال گذشته زیر ۲۳ سال جهان که موفق  به شکست بیلال ماخوف قهرمان نامدار روس هم شده، عملکرد عالی داشت و موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر دیگر شرکت کننده رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ یعنی یدالله محبی را شکست دهد.

در این فصل از رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد ایران تیم ها به ۲ گروه تقسیم شدند و هم اکنون بازار بزرگ ایران و استقلال تهران که هدایت آن را رضا یزدانی قهرمان جهان بر عهده دارد صدرنشین گروه های خود هستند.»

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1475178 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ