sport

سرپرست فدراسیون فوتبال صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را نشان آمادگی و نتیجه برگزاری لیگ دانست و گفت: در صورت تأیید فیفا کمک‌داور الکترونیکی در لیگ برتر ایران طی یک‌سوم رقابت‌ها اجرایی می‌شود.

جی پلاس؛ حیدر بهاروند ظهر امروز در جلسه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال خراسان شمالی با اشاره اهمیت انجام وظایف هیات ها در استان‌ها اظهار داشت: هیات های استانی وظایف مشخصی دارند که از جمله برگزاری مسابقات داخلی و کشوری و همچنین صدور مجوز و نظارت بر کلاس‌های فوتبال به همراه توسعه داوری و برگزاری کلاس‌های آن است.

وی با تأکید بر لزوم تفویض اختیار ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی به هیات فوتبال گفت: برخی استان‌ها از نظر اقتصادی ضعیف‌تر از خراسان شمالی هستند اما در عرصه تیمداری وارد شده‌اند باید در این مسیر جایگاه بهتری داشت.

سرپرست فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری لیگ‌ها پس از شیوع کرونا تصریح کرد: صعود تیم پرسپولیس به فینال مسابقات نشان داد که برگزاری و پیگیری لیگ باعث آمادگی تیم بود و توانست عصاره لیگ به این موفقیت دست پیدا کند.

وی فوتبال را ا زجمله سرگرمی‌های مهم مردم در منازل طی ایام شیوع کرونا برشمرد و ادامه داد: امسال نیز همه لیگ‌ها برگزار و این اتفاق در استان‌ها باید اجرایی شود.

بهاروند در انتها به استفاده از داور الکترونیکی در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: اگر استفاده از داور الکترونیکی در ایران به تأیید فیفا برسد، در یک‌سوم مسابقات این تکنولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474978
ارسال نظر

موضوعات داغ