sport

باشگاه النصر در تلاش های آخر در شکایت از پرسپولیس ادعا کرده است که نیت باشگاه پرسپولیس در ثبت چندین بازیکن در یک روز و عدم پرداخت بدهی هایش اقدامی غیرورزشی محسوب می شود!

جی پلاس، نشریه «الریاضیه» عربستان خبر داد باشگاه النصر روز گذشته شکایت خود را علیه پرسپولیس با دلایل مفصل ارائه کرد و خواستار رسیدگی فوری به این مسئله شد.

فارس نوشت: النصر بعد از باخت در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 مقابل پرسپولیس ایران بلافاصله به AFC شکایت کرده بود ولی روز گذشته به صورت تفصیلی تمام دلایل خود را در این زمینه ارائه کرد.

این نشریه سعودی دلایل النصر را این طور بیان کرد:

*اولین دلیل این است باشگاه ایرانی شکایت برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابقش را از طریق AFC قبل از دریافت مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا دریافت کرده بود و باید مطالباتش را پرداخت می کرد و در این رقابت ها شرکت می کرد که این کار را نکرده است.

* دومین دلیل النصر که نقط قوت آنها به شمار می آید این است باشگاه پرسپولیس در تاریخ 12 آگوست(22 مرداد 99) نامه هشدار فیفا را دریافت کرد که باید در خلال 30 روز مطالبات این مربی کروات را پرداخت کند ولی این باشگاه ایرانی نیتی برای پرداخت بدهی اش نداشت و به جای آن چندین بازیکن جدید در این برهه هشدار فیفا به صورت گروهی جذب کرد و این در ضمن اقدامات غیرورزشی به شمار می آید.

همچنین در پایان این خبر آمده که یاسر المسحل، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان در این قضیه از النصر حمایت می کند. المسحل یکی از اعضای کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا است که امروز رای نهایی درباره این پرونده را صادر می کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474872 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ