life

نتایج قرعه کشی سومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو که صبح روز گذشته برگزار شده بود، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار گرفته است.

جی پلاس، نتایج قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو که صبح  دیروز ۲۴ شهریورماه با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار شد، اعلام شده و در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار گرفته است.

در این مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، پنج محصول سمند ال ایکس، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ پنج، پژو ۲۰۶ صندوق دار و ۴۰۵ اس. ال. ایکس عرضه شده است.

مشتریان منتخب در این طرح تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت اتمام این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

با انجام قرعه‌کشی طرح فروش فوق العاده پنج محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو، ۱۶ هزار متقاضی برای ثبت‌نام قطعی انتخاب شدند. ۵۰ درصد نیز بعنوان افراد ذخیره درنظر گرفته شده‌اند.

برای جستجو در فایل PDF  دکمه CTRL+F  را بزنید تا صفحه جستجو برای شما بالای صفحه باز شود و با وارد کردن کد پیگیری خود جستجو را انجام دهید.

فایل PDF در ادامه آمده است.

 

دانلود برندگان ایران خودرو
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1470066 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ