life

تصاویری جدید از خودروی تسلا مدل Y انتشار یافته است که نشان دهنده سرهم بندی قطعات داخلی آن با استفاده از ابزارها و تجهیزات غیرحرفه ای مثل چوب مصنوعی است.

جی پلاس، قیمت خودروی «مدلY» تسلا بیش از ۵۲ هزار دلار است، اما به نظر می رسد این شرکت برخی قطعات داخلی آن را  وسایل ارزان وغیر حرفه ای سرهم بندی کرده و درحقیقت خودرو را سرسری ساخته است.

در همین راستا تصاویری از سیستم خنک کننده خودرو در فضای آنلاین منتشر شده که نشان می دهد این بخش وسیله نقلیه با چوب مصنوعی کنار هم نگه داشته شده است. 

 

 

تسلا

هنگامیکه یکی از مالکان این خودرو برای تعمیر اختلالی در وسیله نقلیه، قطعات آن را باز کرد، با رسیدن به سیستم  کندانسور خنک کننده مایع  قالبی را مشاهده کرد که با ابزارهای غیر حرفه ای سرهم بندی شده است.  او تصاویری از این قطعات سرهم بندی شده را منتشر کرد . پس از او عده ای دیگر از مشتریان تسلا نیز تصاویر مشابهی را به اشتراک گذاشتند.

 البته برخی دیگر از  صاحبان خودروهای مدلY تصاویری از سرهم بندی حرفه ای تر این سیستم را به اشتراک گذاشتند که در آن به جای چوب مصنوعی از قطعات پلاستیکی استفاده شده بود.

 

 

تسلا

 تسلا سال گذشته این خودرو را رونمایی کرد که از ماه مارس سال جاری برای مشتریان تحویل شده است. مدل Y ظرفیت ۷ سرنشین را دارد و در ۳.۵ ثانیه سرعت آن از صفر به ۱۰۰ کیلومتر برثانیه می رسد.

قیمت پایه این خودرو ۵۲هزار و ۹۰۰ دلار اعلام شده و بنابراین برخی صاحبان خودرو با مشاهده سرهم بندی قطعات با ابزارهای اولیه و غیر حرفه ای، ناامید شده اند.

این درحالی است که وب سایت الکترک در ماه ژوئن و پس از بازگشایی کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا فاش کرد خریداران مدل Y  از خودروهای خود راضی نیستند. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1469469 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ