life

امسال برگزاری حضوری هفتاد و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت به دلیل کرونا لغو شد.

جی پلاس، بخش فیزیکی و حضوری هفتاد و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت در سال جاری به دلیل محدودیت‌های سفر ناشی از بیماری همه گیر کرونا لغو شد.

در این دوره از نمایشگاه برای اولین بار علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر می‌توانند به صورت مجازی در این رویداد بین المللی شرکت کنند و از برنامه‌های این نمایشگاه که شامل پخش زنده مراسم روز نمایشگاه کتاب دیجیتال (۱۷ اکتبر)، پخش زنده سخنرانی ها، پخش و برگزاری ۸۰ رویداد زنده و همچنین پخش زنده مراسم اهدای جوایز کتاب در سطح شهر فرانکفورت است، بهره مند شوند.

نمایشگاه مجازی فرانکفورت شامل برنامه‌هایی متنوع از قبیل بستر جدید مجازی حق نشر فرانکفورت، مجموعه رویداد‌های مجازی رایگان برای متخصصان صنعت نشر (۱۲ تا ۱۵ اکتبر) و ... است.

لازم به ذکر است که برای شرکت در رویداد‌ها ثبت نام در بخش "کتاب من" نمایشگاه مجازی (My Book Fair) الزامی است. این کار از اواسط سپتامبر از طریق سایت نمایشگاه (www.buchmesse.de) امکان پذیر است.

برنامه روز کانادا میهمان ویژه، برنامه بارقه‌های امید (برنامه ای دیجیتالی برای بازیابی خوش بینی و نگرش مثبت)، برنامه نشست‌های مجازی سیاسی-اجتماعی با حضور سخنوران برجسته و برنامه اعطای جوایز کتاب آلمان (بهترین کتاب آلمان و صلح کتابفروشان آلمان) از دیگر برنامه‌های هفتاد و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت خواهد بود.

بخش مجازی هفتاد و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت با حضور جمعی از سخنرانان برجسته جهان همچون اروین ولش، جان نیون، الیزابت گیلبرگ و ... از ۲۳ الی ۲۸ مهر (۱۴ تا ۱۸ اکتبر ۲۰۲۰) با بهره گیری از برنامه‌های پیشرفته‌ دیجیتالی در محل دائمی نمایشگاه کتاب فرانکفورت به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468935 منبع: روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران
ارسال نظر

موضوعات داغ