sport

باشگاه نساجی این روزها شاهد کوچ ستاره‌های خود به تیم‌های لیگ برتری است.

جی پلاس، تیم فوتبال نساجی مازندران در فصل گذشته بعد از حضور محمود فکری به نتایج قابل قبولی رسید و در نهایت این تیم با 38 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار گرفت.

فارس نوشت: با توجه به اینکه فکری در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم به نساجی اضافه شد این فرصت را پیدا کرده که امسال تیمش را خودش ببندد اما ظواهر نشان می‌دهد نساجی با وجود اینکه توسط بخش خصوصی اداره می‌شود نه تنها برای جذب بازیکن دچار مشکل است بلکه حتی شاکله اصلی تیمش سال گذشته‌اش را نمی‌تواند حفظ کند.

چند روز پیش بود که رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی به شدت از قیمت‌های نجومی در بازار نقل و انتقالات ایران گلایه کرد اما کوچ ستاره‌‌های این تیم نشان می‌دهد این حرف بیراه نبوده است.

نساجی در شرایطی وارد بازار نقل و انتقالات شده که عرفان معصومی و رحمان جعفری را از دست داده و این نفرات راهی شهرخودرو شده‌اند. سید محمد میری راه گل‌گهر را در پیش گرفت و علی شجاعی در آستانه توافق با پرسپولیس است و روز گذشته در این باشگاه حضور پیدا کرد.

علی اصغر(نوید) عاشوری بازیکنی است که پیشنهاد سنگینی به مدیران نساجی داده و محمد عباس‌زاده نیز در تفکرات محمود فکری جایی ندارد. گفته می‌شود روح‌الله باقری نیز دیگر بازیکنی است که در نیم فصل گذشته رضایت محمود فکری سرمربی این تیم را جلب نکرده و او نیز در فهرست این تیم قرار ندارد.

مجتبی ممشلی و احسان قهاری بازیکنانی هستند که به دلیل آسیب دیدگی فعلا شرایط بازی با نساجی را ندارند و قطعا باید به جای این نفرات جایگزین انتخاب شود. به این ترتیب سرخپوشان قائمشهر حتی شاکله تیم اصلی فصل گذشته خود را در لیگ بیستم در اختیار ندارند و تاکنون تنها قرارداد حامد شیری با این تیم تمدید شده است. به این ترتیب جدایی 7 بازیکن نساجی تا امروز رسما قطعی شده ضمن آنکه برخی بازیکنان این تیم هم مورد تائید سرمربی این تیم نیستند که با این حساب 10 بازیکن این تیم نسبت به فصل گذشته تغییر خواهند کرد.

به نظر می‌رسد مدیران باشگاه نساجی در فصل جدید و با توجه به پیشنهادهای عجیب و میلیاردی برخی بازیکنان برای ماندن در این تیم، باید رو به استفاده از جوان‌ها و یا نفراتی با قیمت مناسب در بازار نقل و انتقالات باشند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468349 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ