sport

مدیرعامل استقلال با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، اعلام کرد که در اندیشه ساختن یک استقلال کهکشانی است.

جی پلاس، درحالیکه استقلال این روزها شرایط نابسامانی را تجربه می کند و برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، باید تا روز دوشنبه لیست نهایی خود را به AFC ارسال کند، اما هنوز تکلیف بازیکنان تمدیدی، بازیکنان جدید و از همه مهمتر، تکلیف کادر فنی این تیم نامشخص است.

احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال که وعده داده بود تیمش از روز شنبه وارد بازار نقل و انتقالات می شود، با انتشار پستی شبانه، اعلام کرد بر سر قول ها و وعده هایش است و هواداران استقلال طی این هفته، اخبار جذابی را خواهند شنید.


سعادتمند با انتشار عکسی در حرم امام رضا (ع) نوشت:

«رو عقاید و اصول خودم برای حفظ باشگاه و ساختن تیم کهکشانی پایبندم از هر طرف مخالفت روبرو و پشت سرم هست اما با توکل به خدای مهربان و استعانت از امام مهربانی ها روی حرفم هستم ...

از آدم های مختلف کلمه پوپولیستی رو می شنوم که کاش بیشتر با هم هماهنگ بودند و لااقل از کلمات و واژه های مترادف دیگری استفاده می کردند ....

با پوزش از محضرهواداران با معرفت باشگاه بزرگ استقلال به سبب عدم دریافت جام قهرمانی در فینال حذفی و با تشکر از زحمات کادرفنی و بازیکنان با تعصب باشگاه در طول این فصل پر ماجرا، طی روزهای شنبه و یکشنبه، همین هفته  مجموعه ای از اخبار جذاب را از استقلال خواهید شنید.»

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1467973
ارسال نظر

موضوعات داغ