life

در روزهای کرونایی استفاده صحیح از ماسک برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در جامعه لازم و ضروری است.

به گزارش جی پلاس، با تحقیقات گسترده‌ای که در سراسر دنیا به عمل آمده است، استفاده از ماسک نقش بسیار مهمی در جلوگیری از گسترش انتشار ویروس کرونا دارد.

همه افراد باید برای حفظ سلامتی خود و سایر کسانی که به هر نحوی با آن‌ها در ارتباط هستند، از ماسک استفاده کنند و البته در این میان نحوه استفاده صحیح از ماسک و همچنین انتخاب ماسک استاندارد اهمیت ویژه‌ای دارد.

به دنبال گسترش شیوع بیماری کرونا در جهان، پزشکان و دانشمندان همواره به معرفی بهترین راه‌های حفظ بهداشت برای جلوگیری از ابتلای افراد سالم به این بیماری پرداخته‌اند‌ و  تا کنون بهترین راه مقابله با این بیماری ویروسی را استفاده افراد از ماسک معرفی کرده اند.

در فیلم کوتاهی که در ادامه این خبر مشاهده می‌کنید، خواهید دید که چگونه استفاده از ماسک به عنوان راهکاری ساده می‌تواند به حفظ سلامت شما و سایر شهروندان کمک کند و معضل گسترش بیماری کرونا را کاهش داده و در نهایت متوقف کند.

درک سختی کار کادر درمان و مدافعان سلامت که علاوه بر ماسک به استفاده از سایر اقلام پوششی مناسب در هنگام درمان بیماران کرونایی مجبور هستند، کار سختی نیست اگر بخواهیم در کاهش این سختی و مشقت قدمی مثبت برداریم.

حجم ویدیو: 729.12K | مدت زمان ویدیو: 00:00:13
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1459539 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ