life

مدیر عامل فرابورس ایران از آخرین برنامه عرضه های اولیه این مجموعه خبر داد.

به گزارش جی پلاس،‌ امیر هامونی مدیر عامل فرابورس ایران با اشاره به اینکه دو نیروگاه برای عرضه اولیه در فرابورس پذیرش شده اند، گفت: نیروگاه قم و نیروگاه گیلان جزو شرکت های بزرگی هستند که در فرابورس پذیرش شده و در نوبت عرضه اولیه قرار گرفته اند.

به گفته وی چندین شرکت کوچک و متوسط نیز پذیرش شده اند که برمبنای فراخور وضعیت بازار و احراز شرایط فرابورس وارد بازار خواهند شد.

به این ترتیب فرابورس اعلام کرده است  شرکت‌های بیمه زندگی خاورمیانه ورایان هم افزا در بازار اول یا دوم فرابورس عرضه خواهند شد.  همچنین نماد شرکت‌های صنعتی و معدنی ستبران و کیا الکترود شرق نیز قرار است در بازار شرکت‌های کوچک و متوسط عرضه شوند

 ۹نماد دیگر نیز پذیرفته شده اند و پس از انجام شروط لازم، به مرحله درج و عرضه می رسند. شرکت‌های برق و انرژی پیوند گستر پارس، دنا آفرین فدک، پدیده شیمی جم، مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن، توسعه مسیر برق گیلان، پتروشیمی ارومیه، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، زغال سنگ پروده طبس و ملی ساختمان از جمله شرکت‌هایی هستند که در بازار فرابورس ایران پذیرش و پس از انجام شروط پذیرش در مرحله درج و عرضه در بازار قرار خواهند گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1451999 منبع: همفکران
ارسال نظر

موضوعات داغ