life

گزارشی جدید تخمین می زند اپل در اواخر ۲۰۲۰ میلادی ۴ آیفون۵G را به بازار عرضه کند. این آیفون ها مجهز به فناوری خواهند بود که تصاویر و ویدئوهای باکیفیت تری ثبت می کند.

به گزارش جی پلاس، طبق گزارش های جدید اپل سال آینده ۴ موبایل ۵G رونمایی می کند.

تحلیلگران موسسه مالی «جی پی مورگان» در آمریکا معتقدند این شرکت فناوری آیفون های جدید را در اواخر ۲۰۲۰ میلادی معرفی کند. البته اپل این گزارش ها را تایید نکرده است.

اگر تاریخ عرضه آیفون های ۵G صحیح باشد،  اپل بسیار دیرتر از رقبای خود مانند هواوی و سامسونگ وارد بازار این دسته از موبایل ها می شود.

گزارش های مختلف پیش بینی های متفاوتی از آیفون های ۵G ارائه کرده اند. برخی از کارشناسان ادعا می کنند اینترنت ۵G در دستگاههایی با نمایشگر های ۵.۴،۶.۷ و همچنین دو دستگاه ۶.۱ اینچی عرضه می شود.

همچنین کارشناسان معتقدند احتمالا ظاهر آیفون های۵G شبیه نسخه هایی باشد که در ۲۰۱۹ عرضه شد و تنها نکته متمایز آنها احتمالا استفاده از نسل پنجم اینترنت است.

گزارش موسسه «جی پی مورگان» اشاره می کند آیفون های جدید احتمالا مجهز به فناوری «sensor shift» باشند تا ویدئوها و تصاویری با کیفیت را ثبت کنند.

از سوی دیگر در گزارش اشاره شده اپل قصد دارد موبایل ۵G را زمانی عرضه کند که این فناوری جدید فراگیرتر شده و برای اکثر مصرف کنندگان قابل دسترسی باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1301898 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ