sport

مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان بار دیگر به انتقاد از برانکو پرداخت و اعتراف کرد که تا آستانه جدایی پیش رفته است.

به گزارش جی پلاس، عمر السومه یکی از بازیکنانی بود که با برانکو در الاهلی به مشکل خورد و با وجود آنکه بهترین بازیکن تیمش بود اما سرمربی کروات سابق این تیم عربستانی او را نیمکت نشین کرد.

السومه در تازه‌ترین گفت‌وگویش نیز بار دیگر به انتقاد از برانکو پرداخت. او گفت: برانکو در دیدار رفت برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا در چیدمان ترکیب اشتباه کرد و همین باعث شد تا ما شکست سنگینی را متحمل شویم. من قبل از بازی برگشت به او گفتم که اگر نظرش عوض نشده حاضر هستم که در این دیدار نیمکت‌نشین شوم.

او ادامه داد: قبل از بازی برگشت نشستی با برانکو داشتم و از او خواستم که من و دیگانی را با هم در ترکیب اصلی قرار ندهد و او گفت که به نظر می‌رسد من از نظر بدنی آماده نیستم. با وجود آنکه برابر الهلال حذف شدیم اما برانکو پیروزی در دیدار برگشت را تبریک گفت. برانکو در دیدار برابر العداله هم اشتباهاتی داشت. در کل درباره او باید بگویم که مربی لجبازی بود.

السومه در ادامه سخنان خود درباره برانکو گفت: برانکو به من گفت که به تو بازی نمی‌دهم تا دیگر بازیکنان عصبانی نشوند. او دانیل بازیکن صربی را بر همه ما تحمیل کرد. برانکو مربی بدی نبود اما او با همه لجبازی داشت و سبکش مناسب الاهلی نبود. در پایان باید بگویم که سران باشگاه الاهلی تصمیم گرفتند که او را برکنار کنند و من نقشی در اخراج نداشتم.

این مهاجم سوریه‌ای درباره درخواست جدایی از الاهلی هم گفت: بله بعد از حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا از باشگاه الاهلی درخواست جدایی دادم. می‌خواستم راهی النصر شوم و فضای جدیدی را تجربه کنم اما در نهایت با این جدایی مخالفت شد و من در تیم ماندم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1286186 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ