sport

اعضای تیم فوتبال جوانان ایران از شب گذشته (شنبه)، در هتل اوین تهران مستقر شدند.

به گزارش جی پلاس، طبق برنامه اعلام شده از سوی کادر فنی تیم فوتبال جوانان کشورمان، آخرین اردوی این تیم به منظور برگزاری تمرینات در دو نوبت صبح و بعدازظهر، در مرکز ملی فوتبال آغاز شد و با توجه به نزدیک شدن مسابقات و کاهش فشار تمرینات، تیم جوانان از شب گذشته (شنبه) در هتل اوین تهران استقرار یافت.

تمرینات تیم جوانان روز گذشته در دو نوبت صبح و بعدازظهر پیگیری شد و به تشخیص کادر فنی و با توجه به فاصله کوتاه باقیمانده تا مسابقات، پورموسوی با تعطیلی تمرین روز یکشنبه به شاگردانش استراحت داد.

بر این اساس، تمرینات تیم جوانان از ساعت 15:30 روز دوشنبه در مرکز ملی فوتبال ایران دنبال می‌شود که امکان حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی در این تمرین وجود دارد.

تیم فوتبال جوانان ایران از ساعت 18:15 روز چهارشنبه 15 آبان، در نخستین بازی‌اش در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا و در ورزشگاه پاس قوامین شهرک اکباتان، برابر قرقیزستان قرار می‌گیرد.

این در حالی است که اعضای تیم جوانان پیش‌تر قرار بود در هتل المپیک مستقر شوند که به دلیل واریز نشدن بدهی این هتل توسط فدراسیون فوتبال، شاگردان پورموسوی مجبور شدند در خوابگاه شهید رضایی‌مجد استقرار یابند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1285521 منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

موضوعات داغ