sport

آرمین هادی‌پور به عنوان نامزد بهترین‌ ورزشکار مرد فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی انتخاب شد.

به گزارش جی پلاس، در چهارمین دوره جشنواره‌ای فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی (فیزو گالا)، آرمین هادی‌پور قهرمان تکواندوی کشورمان برای انتخاب در بخش "بهترین ورزشکار مرد" حضور خواهد داشت.

بنابراین گزارش پس از معرفی دو نماینده کشورمان نجمه خدمتی در رشته تیراندازی و آرمین هادی پور در رشته تکواندو از سوی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برای حضور در بهترین‌های ورزش دانشگاهی جهان پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط کمیته فنی این جشنواره، آرمین هادی پور دارنده سه مدال طلای دانشجویان توانست به بخش انتخاب بهترین ورزشکار مرد راه یابد.

نجمه خدمتی نیز با توجه به سیاست جدید مسئولین برگزاری این جشنواره، مبنی بر انتخاب یک ورزشکار از هر کشور از لیست نهایی انتخاب بهترین ورزشکار زن کنار گذاشته شد.

آرمین هادی پور یکی از امیدهای کشورمان برای کسب سهمیه المپیک و کسب مدال در المپیک 2020 است که در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو در دسته وزنی 58- کیلوگرم در رده چهارم است. آرمین هادی پور در سه دوره متوالی یونیورسیاد تابستانی حضور داشته است که در هر سه دوره موفق به کسب نشان طلا شده است.

گفتنی است فیزو گالا، جشنواره‌ای است که فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی پس از یونیورسیاد تابستانی برای انتخاب بهترین‌ها و ستاره‌های ورزش دانشگاهی برگزار می‌کند.

چهارمین مراسم فیزو گالا، در تورین ایتالیا 15 نوامبر (24 آبان) هم‌زمان با سی و ششمین مجمع عمومی فیزو برگزار خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1277006 منبع: روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ