sport

از قرارداد 800 هزار دلاری تا درخشش در السیلیه

کریم انصاری‌فرد برای انتقال به پرسپولیس با موانع بزرگی مواجه است.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، طی روزهای اخیر شایعه بازگشت کریم انصاری‌فرد به پرسپولیس منتشر شده و مورد توجه بخش اعظمی از هواداران فوتبال در ایران قرار گرفته. پرسپولیس که با افت علی علیپور و عملکرد ضعیف براندائو، در خط حمله با کمبود نیرو مواجه است، در نقل و انتقالات زمستانی تلاش خواهد کرد تا مهاجمی جذب کند که تمام‌کننده باشد، با خصوصیات بازی در لیگ ایران آشنا باشد و البته در اوج آمادگی هم بسر ببرد.

زمزمه‌ها از حضور انصاری‌فرد در پرسپولیس خبر می‌دهند اما جالب است بدانیم که موانع بزرگی بر سر راه این انتقال جذاب وجود دارند. اولی قرارداد با السیلیه که تا پایان فصل 2020-2019 اعتبار دارد و مدیران این باشگاه قطری به همین سادگی‌ها رضایتنامه مهاجم 29 ساله تیم ملی را صادر نخواهند کرد. انصاری‌فرد در السیلیه آمار خوبی به جا گذاشته و سه گل حساس برای این تیم به ثمر رسانده تا تیمش در جایگاه مناسبی در جدول قرار بگیرد.

01428399

موضوع دیگر قرارداد 800 هزار دلاری انصاری‌فرد با الیسلیه است. او با این رقم که به پول ایران نزدیک به 10 میلیارد می‌شود، باید فصل را با الیسلیه به پایان برساند. اگر او جدا شود، آیا پرسپولیسی‌ها قادرند حتی نیمی از این رقم را برای تنها چند ماه به کریم بپردازند. اگر شما جای کریم بودید چطور؟ آیا راضی می‌شدید از چند میلیارد تومان چشم پوشی کنید و به لیگ ایران برگردید؟

نکته دیگر وضعیت خانوادگی کریم انصاری‌فرد است. او حدود یکی دو سال قبل ازدواج کرد و همسر کریم هم اهل یونان است. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد خانواده انصاری‌فرد – همسر او – علاقه بیشتری به حضور در قطر دارند تا اینکه به ایران بیایند. این‌ها را بگذارید در کنار مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس که انباشته شده و اجازه ولخرجی به مدیران جدید را در بازار نقل و انتقالات زمستانی نمی‌دهد.

01438523

با توجه به مشکلات موجود بعید است پرسپولیس برای جذب کریم انصاری‌فرد به موفقیت برسد. مهاجمی که البته اگر در لیست مازاد السیلیه قرار بگیرد که خیلی بعید است، شاید بخشی از مشکلاتش برای حضور در پرسپولیس حل شود. اتفاقی که برای وقوع آن باید تا زمستان صبر کنیم اما موضوعی که مشخص است اینکه پرسپولیس شانس کمی برای شکار کریم خواهد داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1276749
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ