sport

برخی دوستان به استیلی دست یاعلی دادند اما به تیمی دیگر رفتند

رضا شاهرودی، مربی تیم فوتبال امید کشورمان با اذعان به اینکه زمان برای آماده‌سازی این تیم از دست رفته است، جبران این کمبود را خیلی سخت دانست.

به گزارش جی پلاس، رضا شاهرودی با ابراز خرسندی از بازگشتش به تیم فوتبال امید ایران گفت: من با این تیم قرارداد داشتم، ولی بعد از تغییراتی که در کادر فنی رخ داد، خودم تصمیم به کناره‌گیری گرفتم. ما برای این تیم زحمت کشیدیم و حالا هم شرایط طوری شد که دوباره برگشتیم. فقط جبران زمانی که در این چند ماه از دست رفت، خیلی سخت است و باید تلاش کنیم تا با آمادگی کامل وارد رقابت‌های اصلی شویم که دی ماه در تایلند برگزار می‌شود.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند استیلی دنبال سرمربیگری در تیم امید بوده و در این مقطع زمانی تصمیمی اشتباه گرفته است، تصریح کرد: استیلی دنبال سرمربیگری تیم امید نبود و اگر چنین قصدی داشت بعد از رفتن کرانچار هدایت تیم امید را بر عهده می‌گرفت. اتفاقاً آن زمان خیلی‌ها از استیلی خواستند که سرمربی شود، ولی قبول نکرد. استیلی با چند مربی صحبت کرد و حتی برخی دوستان دست یاعلی دادند، ولی به تیم دیگری رفتند. استیلی برای پذیرفتن هدایت تیم امید اشتباه نکرد.

مربی تیم فوتبال امید کشورمان در ادامه افزود: استیلی سابقه مربیگری در لیگ برتر را دارد و پیشینه روشنی هم در رده ملی داشته است. همه‌ی ما در تلاش هستیم تا زمانی که از دست رفته را جبران کنیم، هر چند که کار سختی در پیش داریم. ایرانی‌ها مرد روزهای سخت هستند و از مردم می‌خواهیم که برای موفقیت این تیم دعا کنند. ما باید بازی‌های دوستانه خوبی انجام هیم تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

شاهرودی در مورد اینکه خیلی‌ها معتقدند انتخاب فرهاد مجیدی برای هدایت این تیم، انتخاب درستی نبوده است، خاطرنشان کرد:‌ من از شخص خاصی نام نمی‌برم. در حال حاضر فقط باید تلاش کنیم تا وقفه‌ای را که در کارمان ایجاد شد، جبران کنیم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره شروع نه چندان خوب این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: باید به پرسپولیس و کالدرون زمان داد. این بازیکنان همان‌هایی هستند که در زمان برانکو بازی می‌کردند، اما تفکرات این دو مربی با هم فرق دارد. ما نباید زود جوش بیاوریم و باید به این تیم زمان بدهیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1271163 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ