sport

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دو ست ابتدای بازی با روسیه خسته و خواب‌آلود بودیم و روی بازی تمرکز نداشتیم.

به گزارش جی پلاس، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد شکست سه بر یک تیمش مقابل روسیه در بازی نخست جام جهانی 2019 اظهار داشت: در وهله اول به تیم ملی روسیه به خاطر این پیروزی تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: ما در دو ست ابتدای بازی خواب‌آلود بودیم و روی بازی تمرکز نداشتیم. روسیه در تمام قسمت‌های بازی از ما بهتر بود و به ویژه سرویس‌های خوبی به زمین ما زد. ما هم در مقابل، نتوانستیم راه حلی برای مشکل خود در ست‌های ابتدایی پیدا کنیم.

کولاکوویچ گفت: ما در اواسط ست سوم شرایط را تغییر دادیم و به روشی که خودمان می‌دانستیم بازی کردیم. در ست پایانی اما روسیه سرویس‌های بسیار خوبی به زمین ما زد و در نهایت توانستند برنده این بازی شوند.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: اگر آمار بازی تیم ما و روسیه مقایسه کنید متوجه می‌شوید که تیم ایران، تیمی نیست که دفاع روی تور مهلکی داشته باشد. ما می‌توانیم از تاکتیک دفاع و دریافت استفاده کنیم چون بازیکنان ما قادر نیستند مثل روسیه دفاع های منجر به امتیاز داشته باشند. این تنها به خاطر قد و قامت بلند بازیکنان روسیه نیست و به سیستم متفاوت والیبال ما نیز مربوط می‌شود.

کولاکوویچ در پایان گفت: ما با انرژی بسیار خوبی بازی می‌کنیم ولی در بازی مقابل روسیه چنین روحیه‌ای را نداشتیم. ما می‌توانیم بازی خودمان را در سطح بسیار بالایی از انگیزه و مبارزه ادامه بدهیم. دیدار با روسیه نیاز به انرژی بسیار زیادی داشت و بدون این انرژی بازی کردن غیر ممکن بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1267672
ارسال نظر

موضوعات داغ