sport

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خبر مبلغ ۸ میلیاردی قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس صحت ندارد و نمی‌دانم چرا در اینباره اینقدر صحبت می‌شود.

به گزارش جی پلاس؛ محمدحسن انصاریفرد صبح امروز میهمان برنامه «ورزش و مردم» بود و  درباره مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد. در بخشی از این مصاحبه، انصاریفرد در واکنش به بحث قراردادهای بالای بازیکنان پرسپولیس و مبلغ ۸ میلیاردی قرارداد یک بازیکن گفت: «مبالغ قراردادها بالا است و اشکالی هم ندارد. قراردادهایی بسته شده است. تلاش می کنیم به تعهداتی که وجود دارد عمل کنیم. قول می دهیم به بهترین نحو ممکن تعهدات را انجام بدهیم.»

 

بعد از این صحبت ها، گمانه زنی هایی درباره مبلغ ۸ میلیاردی مطرح و از علیرضا بیرانوند به عنوان بازیکنی که چنین قراردادی بسته است، یاد شد.

 محمدحسن انصاری‌فرد  در این خصوص توضیحاتی داد و گفت: بنده درباره آقای بیرانوند صحبتی نکردم و پیمان یوسفی مجری برنامه هم حرفی نزد. نمی دانم چرا درباره رقم قرارداد بیرانوند اینقدر صحبت می شود. ارقامی عنوان می شود که اصلا واقعیت ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: نمی دانم مبلغ ۸ میلیاردی قرارداد بیرانوند از کجا بر سر زبان ها افتاده است و مدت هاست که درباره اش صحبت می شود. در اینکه بیرانوند یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است، تردیدی نیست ولی اطمینان دارم بازیکنان دیگری در لیگ برتر خودمان هستند که قراردادشان از بیرانوند بیشتر است ولی هیچ صحبتی راجع به قرارداد آنها نمی شود.

انصاریفرد با بیان اینکه مبلغ ۸ میلیاردی اصلا صحت ندارد، تاکید کرد: قرارداد دروازه بان ملی پوش ما خیلی کمتر از این ارقام است. همانطور که گفتم در برنامه تلویزیونی هم هیچ صحبتی با ذکر نام بازیکن نکرده ام و نمی دانم چرا رسانه ها از جمله خبرگزاری مهر چنین برداشتی از حرف هایم داشته اند.

وی همچنین درباره اینکه گفته بود قرارداد بازیکنان بالا است، تاکید کرد: منظور من کل هزینه های تیم با احتساب بدهی ها بود. کار ما سخت است ولی مشکلات را رفع و رجوع می کنیم. اصلا درباره بیرانوند صحبتی نکردم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1255329 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ