sport

شگفتی‌ها جادوی فوتبال را نشان می‌دهند

سرمربی سابق استقلال از حذف مراکش بوسیله تیم ناشناخته بنین در جام ملت های آفریقا 2019 ابراز تعجب کرد.

به گزارش جی پلاس، وینفرد شفر، سرمربی سابق استقلال و کنونی بنی یاس امارات در مصاحبه با سایت «بوابه اخبار الیوم» درباره حذف غیرمنتظره مراکش از مسابقات جام ملت های آفریقا 2019 بوسیله تیم ناشناخته بنین گفت: مراکش تیمی دارد که ستارگان بزرگی در اختیار دارد که در لیگ های معتبر جهانی بازی می کنند. برخی بازیکنان مراکش مورد توجه بزرگترین باشگاه های دنیا هستند. در مقابل تیم ملی بنین تیمی بدون تاریخ است و برای اولین بار است که به مرحله یک هشتم جام ملت های آفریقا صعود کرده است.

وی افزود: بنین با روشی منظم بازی کرد و تمام فضاها را پر کرد. این تیم می دانست که چگونه مقابل کاندیدای قهرمانی بازی کند و به صورت یک تیم واحد حضور پیدا کردند. در مقابل تیم پر ستاره مراکش نظم تیمی خود را از دست داد و اصلا روح پیروزی نداشت.

سرمربی سابق استقلال ادامه داد: پیروزی تیم کوچک و بدون افتخار در مسابقات قاره ای مقابل تیم های بزرگ و سرشناس یکی از اموری است که من را خوشحال می کند. چون در چنین بازی هایی است که جادوی خاص فوتبال مشاهده می شود.

سرمربی سابق کامرون درباره بازی امشب این تیم مقابل نیجریه گفت: مشکلات اداری زیادی در تیم ملی کامرون وجود دارد که روی بازی امروز تاثیر می گذارد. تمام شاخص ها نشان می دهد که بازی سختی خواهد بود. به همین خاطر ایجاد شگفتی در ادامه مسابقات جام ملت های آفریقا قابل انتظار است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1206658 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ