sport

سرمربی ذوب‌آهن گفت: لیگ امسال عقب بیفتد تنها تیمی که ضرر می‌کند ذوب آهن است.

به گزارش جی پلاس، علیرضا منصوریان بعد از جلسه هم اندیشی مربیان لیگ برتری گفت: هر کدام از مربیان در مورد مسائلی که سال گذشته به تیم ها ضربه زد صحبت کردند. بیشتر مربیان روی 2 موضوع حرف زدند، آنها خواستند تعداد بازیکنان بزرگسالان تیم ها اضافه شود چون برخی تیم ها در آسیا هم حضور دارند.

وی افزود: بحث دوم در مورد کارت ها بود که بازیکنان از 4 کارت برای محرومیت با 5 کارت محروم شوند. بحث دیگر من هم این بود که چون می‌خواهیم جوانگرایی کنیم و سن لیگ را پایین بیاوریم اجازه بدهند که روی نیمکت دو بازیکن اضافه شوند. لیگ ما هر سال در برگزاری بهتر می‌شود.ما برنامه ریزی لیگ را از یک سال قبل بستیم. اگر لیگ امسال عقب بیفتد تنها تیمی که ضرر می‌کند ذوب آهن است چون ما در جام باشگاه ها یک بازی در پیش داریم. در کل نقاط گمشده در اطراف لیگمان و به خصوص فحاشی و ها جرایم و ... زیاد داریم. یکی از ایرادات و شبهاتی که وجود دارد این است که چرا ناظران کارشناس تلویزیونی می‌شوند؟

منصوریان در ادامه تاکید کرد: نکونام و حسین فرکی و برخی مربیان دیگر ایده‌های خوبی دادند که در جلسه عنوان شد. در کل فکر می‌کنم این جلسات اگر تعدادش بیشتر باشد قطعا باعث رشد فوتبال ما خواهد شد.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا غیبت 8 مربی در این نشست در لیگ باعث دردسر نمی‌شود گفت: در جلسه امروز حدود 27 مربی حضور داشتند که آنها به جای نفراتی که غایب بودند نظر دادند. فکر می‌کنم بیشتر باید عمده مربیان استخوان خرد کرده در لیگ برتر صحبت می‌کردند که نظراتشان را دادند.

منصوریان در خصوص وضعیت سربازان تیمش گفت: آخرین چیزی که با آقای آذری صحبت کردم این بود که با مسئولان نظام وظیفه صحبت کند. من از آقای آذری خواستم که به مسئولان نظام وظیفه بگوید بحث سربازان ما بحث فراملی است و ما باید از پرچم ایران دفاع کنیم. ما مثل تیم های دیگر بودجه 60-70 میلیاردی نداریم. تا آنجایی که خبر دارم این 3 بازیکن سرباز ما تا امروز در تمرینات شرکت نکردند.

وی در خصوص اینکه آیا کارشکنی از طرف تراکتورسازی صورت گرفته است گفت: من در این حوزه حرفی نمی‌زنم چون آذری امسال کاری کرده که من به معنی واقعی مدیری را بالای سرم ببینم که فقط کار مربیگری کنم. در این 6-7 ماه انصافا فقط کار مربیگری کردم.

وی در پایان در خصوص وضعیت اوساگونا و اینکه آیا این بازیکن از سپاهان پیشنهاد دارد یا خیر گفت: ما به هر بازیکنی که آزاد است اجازه مذاکره دادیم همانطور که ارسلان مطهری با باشگاه‌های دیگر مذاکره کرد. اوساگونا هم با ما قرارداد ندارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1204265 منبع: فارس
ارسال نظر