sport

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:تیم ما به روند بازی های تهاجمی خود ادامه خواهد داد چون ما یک‌مجموعه کامل است و همه نفرات تاثیرگذار هستند.

به گزارش جی پلاس؛ مارک ویلموتس در نشست خبری پس از بازی تیم ملی مقابل کره جنوبی عنوان کرد:این مسابقه اگرچه دوستانه بود اما از نظر من یک دیدار در سطح بسیار بالا بود.هر دو تیم قدرت زیادی از خود نشان دادند.فکر می کنم تماشاگران از تماشای این مسابقه که فرصت های زیادی را به همراه داشت،راضی باشند.

وی درباره تجربه رویارویی با کره جنوبی در جام جهانی ۲۰۱۴ و تفاوت دو بازی گفت:من فکر می کنم شرایط آن دیدار با این بازی قابل مقایسه نیست.در حال حاضر چند هفته است لیگ ایران تعطیل است اما لیگ کره جریان دارد. با این وجود بازیکنان ایران در این مسابقه توانستند نمایش بسیار خوبی داشته باشند.آنها در این بازی جنگنده ظاهر شدند.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: تیم ما به روند بازی های تهاجمی خود ادامه خواهد داد. تیم ایران یک‌ مجموعه کامل است و همه نفرات تاثیرگذار هستند.

ویلموتس درباره ارزیابی فنی اش از تیم کره تصریح کرد: من درباره تیم حریف صحبت نمی کنم. وظیفه من ارزیابی تیم ایران‌ است.

مارک ویلموتس پس از تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابله کره جنوبی همچنین گفت:‌ بنتو تیم خوبی ساخته و بازیکنانش را به خوبی مدیریت می‌کند. چیزی که من در طول مسابقه دیدم این بود که بازیکنان کره مشتاق به پیروزی بودند و تلاش آنها واقعاً چشمگیر بود. تیم کره یک تیم فیزیکی و واقعاً آماده بود.

وی افزود: با وجود اینکه مسابقه دوستانه بود اما برای هر دو تیم یک مسابقه مؤثر محسوب می‌شد. تجارب خوبی از این بازی به دست آمد و به نظرم نتیجه بازی هم خوب بود. حضور این تعداد تماشاگر در یک مسابقه دوستانه برایم جالب توجه بود.

سرمربی تیم ملی ایران تصریح کرد: ما قبل از این بازی می‌دانستیم که کره چهار بازی را به تیم ملی به صورت پی‌درپی باخته و طبیعتاً آنها با انگیزه بیشتری بازی خواهند کرد. من تجربه بازی مقابل کره جنوبی را در جام جهانی داشته‌ام اما این بازی با آن مسابقه کاملاً تفاوت داشت.

وی با اشاره به عملکرد تیم ملی مقابل کره گفت: قبل از اینکه به سئول سفر کنیم به خبرنگاران در ایران گفتم ما فوتبال تهاجمی را دوست داریم و اصلاً نمی‌خواهیم فرصت و فضا به حریفان‌مان بدهیم. ما نمی‌خواهیم این وقت را به رقبا بدهیم که حتی نزدیک به دروازه ما شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه برنامه‌ای برای مهار ستاره تاتنهام داشت، گفت: من هم تاتنهام را می‌شناسم و هم سون بازیکن این تیم را؛ به همین دلیل به بازیکنانم گفته بودم هر بازیکنی مقابل این بازیکن قرار گرفت او را مهار کند که خوشبختانه بازیکنانم به خوبی به وظایف‌شان عمل کردند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1199709
ارسال نظر

موضوعات داغ