sport

برگزاری دیدار جام حذفی فوتبال کشور در اهواز با خسارت یک و نیم میلیاردی به ورزشگاه فولاد خوزستان همراه بوده است.

 به گزارش جی پلاس، دیدار فینال جام حذفی فوتبال بین تیم‌های داماش گیلانیان و پرسپولیس در تاریخ 12 خرداد‌ماه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان با حوادث و اتفاقات تلخ بسیاری همراه بود و خسارت‌های زیادی به این ورزشگاه وارد کرد.

جمع خسارت‌های وارد شده به ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان، یک و نیم میلیارد تومان برآورد شده و باشگاه فولاد خوزستان که ورزشگاه تازه تاسیس‌اش را برای برگزاری این بازی در اختیار سازمان لیگ قرار داده بود, در چند مرحله با ارسال نامه به سازمان لیگ خواهان پیگیری و پرداخت این خسارت شده اما تا‌کنون پاسخی دریافت نکرده است. این در حالی است که سازمان لیگ پیش از این دیدار اصرار زیادی برای برگزاری دیدار فینال جام حذفی در ورزشگاهِ مدرن فولاد داشته و این درخواست در ادامه با موافقت مجموعه فولاد خوزستان رو‌به‌رو شده است.

رخ دادن اتفاقات تلخ در دیدار فینال جام حذفی خیلی سریع با عکس‌العمل شدید مسئولان کمیته اخلاق و وزارت ورزش مواجه شد. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در همان شب برگزاری بازی سعید فتاحی (مسئول کمیته برگزاری مسابقات) را از فعالیت تعلیق و حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و کاظم طالقانی رئیس هیئت فوتبال خوزستان را برای ارائه توضیحات به این کمیته فراخواند اما جالب اینکه این دو با بی‌توجهی به این موضوع در کمیته اخلاق حضور پیدا نکردند!

در ادامه وزارت ورزش نیز وارد ماجرا شد و محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش به خوزستان سفر و قول برخورد با متخلفان و دستگاه‌های مقصر را داد. همه این اقدامات هیجانی در حالی انجام شد که حالا بعد از گذشت 10 روز از برگزاری دیدار فینال, هنوز هیچ گزارشی از حوادث و اتفاقات تلخ بازی, هیچ برخورد جدی با متخلفان و مقصران و البته هیچ اقدامی برای پرداخت خسارت به باشگاه فولاد خوزستان انجام نشده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1199671 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ