sport

محمدحسین کنعانی زادگان در صورت جدایی قطعی سیاوش یزدانی از سپاهان یکی از هدف های جدی این تیم در پنجره تابستانی خواهد شد.

به گزارش جی پلاس، سیاوش یزدانی امروز با مدیران باشگاه سپاهان برای تمدید قرارداد، جلسه ای برگزار کرد ولی خروجی این جلسه به عقد قرارداد منجر نشد.

دلیل اصلی عدم توافق طرفین، یکی از شروط سیاوش یزدانی بود که خواهان اضافه شدن بندی به قراردادش شده تا در صورت دریافت پیشنهاد خارجی بتواند بدون دردسر از سپاهان جدا شود ولی کادر فنی تیم فوتبال باشگاه که دوست ندارد به یکباره یکی از بازیکنان اصلی خود را از دست بدهد، با این پیشنهاد مخالفت کرده است.
یزدانی در پنجره تابستانی لیگ هفدهم از پیکان با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوست و در شرایطی مدت قراردادش خاتمه یافته که به یکی از بازیکنان خبرساز  فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است.

محمد حسین کنعانی که اکنون با تیم ملی در کره جنوبی به سر می برد و آماده دومین دیدار دوستانه شاگردان ویلموتس می شود، مهم ترین گزینه امیرقلعه نویی در صورت جدایی قطعی یزدانی خواهد بود؛ مدافعی که فصل گذشته را در تیم فوتبال ماشین سازی سپری کرد و با تیم ملی هم به رقابت های جام ملت های آسیا رفت.

این مدافع که سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد، یکی از گزینه های اصلی طلایی پوشان در پنجره تابستانی بود و مذاکرات اولیه برای حضور در اصفهان هم با او امیدوارکننده پیش رفته است؛ موضوعی که احتمال سپاهانی شدنش پس از بازگشت از بازی های ملی را زیاد می کند.

البته همچنان باید منتظر بمانیم تا ببینیم مدافع فصل گذشته طلایی پوشان چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت؛ اینکه در لیگ ایران و با سپاهان به کار خود ادامه خواهد داد یا اینکه پیشنهاد استقلال را می پذیرد. البته گزینه سومی هم برای یزدانی روی میز است و آن هم دریافت پیشنهاد از تیم های خارجی به شمار می رود که هنوز خیلی جدی نیست ولی پیشنهادهای فعلی او را تحت الشعاع قرار داده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1199519 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ