jamee

دانشگاه فردوسی مشهد طرحی را ارائه کرده که دانشجویان با پرداخت مبالغ میلیونی، آزمایشگاه، پارک، سایت، راهرو، پلاک فلزی و... را به نام خود در دانشگاه ثبت کنند!

 به گزارش جی پلاس، در فضای مجازی بنری مربوط به بنیاد دانشگاهی فردوسی منتشر شده که براساس آن دانشجویان می‌توانند در قالب طرحی به نام یاد دانشجویی، دانشجویان با پرداخت وجه‌های میلیونی می‌توانند آزمایشگاه، پارک، سایت، راهرو، پلاک فلزی و غیره به نام خود در دانشگاه ثبت کنند.

51

اما دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در توضیح اجرای طرح یاد ایام دانشجویی که توسط بنیاد دانشگاهی فردوسی و شبکه حامیان دانشکده مهندسی صورت گرفته عنوان کرده اجرای چنین طرح‌هایی بدون اطلاع مسئولان ذی‌صلاح دانشگاه و بدون اخذ مجوز توسط بنیاد دانشگاهی فردوسی که مستقل از دانشگاه و مردم‌نهاد است صورت گرفته و دانشگاه فردوسی مشهد از مسئولان این نهادها توضیح خواهد خواست.

روابط عمومی دانشگاه فردوسی تاکید کرده انجام هرگونه فعالیت در سطح دانشگاه نیازمند اخذ مجوز و تائید دانشگاه است.

همچنین از عموم دانشگاهیان اعم از دانشجویان و دانش‌آموختگان تقاضا شده از هرگونه اقدام به پرداخت مبلغ در قبال طرح‌ها یا فعالیت‌هایی که از مسیرهایی به‌ غیر از مسیرهای رسمی وابسته به دانشگاه است امتناع کنند. در غیر این صورت در صورت بروز هرگونه مشکلی دانشگاه پاسخگو نخواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1198640 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ